Menu
meirane_3

Lai kāds būtu dzīves ritms, rūpes par sevi jāliek pirmajā vietā!

Signe Meirāne, pavārgrāmatu autore

Mana ikdiena šogad beidzot ir kļuvusi mierīgāka. Es vairs neskrienu uz pilnīgi visiem pasākumiem un necenšos būt visur. Esmu iemācījusies baudīt lēnāku tempu un vairāk būt saskaņā ar sevi un savas ģimenes ritmu. Labāk realizēju dažus, bet lielākus projektus lēnākā ritmā, nevis skrienu daudz mazās lietiņās.

Protams, joprojām ir projekti, kas grozās ideju līmenī un ir tādi, kas jau tiek realizēti. Šobrīd strādāju pie jaunas grāmatas, turpinu sadarbību ar Rimi un radu jaunas receptes, izmēģinu jaunus produktus un to variācijas. Viens no maniem šīs vasaras sirds projektiem ir mans dārzs, ar ko ļoti lepojos. Joprojām plānoju, ko darīšu tajā nākamgad – kādus ziedus iegādāšos, kā tos izkārtošu.

Rūpes par sevi joprojām ir manā prioritāšu augšgalā. Jo īpaši tāpēc, ka man ir problemātiska un prasīga sejas āda. Ja esmu atradusi produktus un speciālistu, kas man patīk un spēj palīdzēt ne tikai izskatīties, bet arī justies labi, pie tā arī turos un nemainu. Viens no maniem absolūtiem favorītiem ir Institut Esthederm Propolisa produktu līnija. Lietoju šos produktus jau iepriekš un man ļoti patika. Tāpēc ar nepacietību gaidīju atjaunoto līniju.

Pēc Propolisa produktiem kādu laiku biju palietojusi citu kosmētiku, pēc kuras mana āda nedaudz, bet tomēr pasliktinājās. Tagad esmu atgriezusies pie Propolisa sērijas un manas ādas stāvoklis ir ievērojami uzlabojies. Tā ir maigāka, relaksētāka, nav izsitumu un kas pats būtiskākais – tā vairs neuzvedas tik neprognozējami.

Šobrīd ikdienā lietoju Osmoclean attīrošās putas, Propolisa losjonu, vakaros izmantoju Propolisa serumu problemātiskajām zonām, no rīta Propolisa лосьон. un krēmu. Divas reizes nedēļā šo sevis lutināšanu papildinu ar Osmoclean poru dziļās tīrīšanas līdzekli un attīrošo lobošo masku.

Gatavojoties vēsākam laikam, cenšos tam sagatavot arī savu augumu, tāpēc Osmoclean produktus un AHA pīlingu lietoju ne tikai sejai, bet arī dekoltē zonai un mugurai.

No visiem Esthederm produktiem šobrīd mans pats visvisvismīļākais  ir Osmoclean poru dziļais tīrītājs. Tas ir vienīgais no līdzekļiem, kas man palīdz mājas apstākļos kvalitatīvi attīrīt sejas ādu un atvērt poras, jo viņām ļoti patīk aiztaisīties ciet. Man pat šķiet, ka tam ir jābūt katras sievietes kosmētikas maciņā.

ru_RURU
lvLV ru_RURU