Institut Esthederm procedūras​

Institut Esthederm piedāvā īpašu ādas kopšanu, kas dabīgi saglabā ādas jaunības potenciālu, respektējot to kā unikālu ekosistēmu. Institut Esthederm skaistumkopšanas procedūras, pirmkārt, balstās uz produktu sastāviem ar zinātniski pierādītu iedarbību. To efektivitāti garantē Institut Esthederm profesionālās zināšanas par ādā dabiski noritošajiem procesiem. Kombinācijā ar mūsu ekskluzīvajām manuālajām tehnikām, tiek panākts tūlītējs un ilgnoturīgs rezultāts.

7febr2018foto0014

SEJAS ĀDAS LĪDZSVARU ATJAUNOJOŠAS PROCEDŪRAS

Trīs unikālas sejas ādas kopšanas procedūras ar mērķi izlīdzsvarot organisma vajadzības un enerģiju, vienlaikus kompensējot ādas darbības traucējumus. Tā kā līdzsvaru zaudējusi āda ātrāk noveco, līdzsvara procedūras no jauna apmāca ādu un kompensē tās darbības traucējumus. Tiklīdz līdzsvars ir atjaunots, āda saglabā savu jaunības potenciālu. Procedūras sniedz personalizētu līdzsvarojošu iedarbību, kas novērš novecošanu, vienlaikus izbaudot relaksējošu mirkli. Šīm procedūrām īpaši raksturīgi iespaidīgi rezultāti jau pēc vienas procedūras.

HYDRA+
procedūra
INTENSĪVA
MITRINĀŠANA
ilgums 1h
65 eur

Procedūra no jauna uzpilda ādu ar ūdeni, kas ir jaunības avots. Tūlītējs tvirtuma efekts. Ādā uzreiz un intensīvi tiek atjaunots apūdeņošanas līmenis, tā kļūst tvirta, mirdzoša un jūtas labi. Āda uzreiz un noturīgi izjūt atvieglojumu. Grumbas un smalkās līnijas tiek aizpildītas no iekšpuses.

SENSI
procedūra
JUTĪGAS ĀDAS
NOMIERINĀŠANA
ilgums 1h
65 eur

Neitralizē iekaisuma faktorus, kas izraisa novecošanu. Āda tiek uzreiz nomierināta un labāk aizsargāta, lai efektīvāk cīnītos pret stresiem, kas izraisa ādas priekšlaicīgu novecošanu.

PURE
procedūra
MAZINA IEKAISUMUS, NOVĒRŠ SPĪDUMU
UN SAVELK PORAS
ilgums 1h
65 eur

Āda ir attīrīta, un izsitumi mazinās. Āda ir redzami tīrāka, sejas krāsa izlīdzināta, poras ir savilktas, un sejas krāsa ir gaišāka.

7febr2018foto0011

INTENSĪVAS,

MĒRĶTIECĪGAS KOPŠANAS PROCEDŪRAS

Trīs intensīvas dažādas ādas kopšanas procedūras, kas paredzētas dažādiem akūtas ādas disfunkciju gadījumiem – ar hialuronskābi, spirulīnu vai vitamīnu E. Procedūrām piemīt spēcīgs atjaunojošs un reģenerējošs efekts. Procedūrās tiek izmantots augļskābju pīlings un karboksiterapija, kuras laikā notiek audu mikro cirkulācijas uzlabošanās, oksigenēšanas un detoksifikācijas iedarbība. Atbilstoši ādas vajadzībām procedūru noslēgumā tiek nodrošināta dziļa mitrināšana, ādas vitalitātes atjaunošana vai ādas reaktivitātes mazināšana. Procedūru rezultātā tiek panākts dziedējošs ādas kopjošais efekts, tiek novērstas disfunkcijas un paaugstināts ādas tonuss.

INTENSĪVA HIALURONSKĀBES
procedūra
IZTEIKTI
DEHIDRATĒTAI ĀDAI
ilgums 1h
75 eur

Unikāls Hialuronskābes komplekss, kas spēj iekļūt dziļi ādā un piesātināt to ar mitrumu, paaugstinot audu blīvumu. Āda ir intensīvi mitrināta, mirdzoša un elastīga. Rieviņas un grumbas ir izlīdzinātas un piepildītas.

INTENSĪVA
SPIRULĪNAS
procedūra
ATJAUNOJOŠA PROCEDŪRA
NOGURUŠAI ĀDAI
ilgums 1h
75 eur

Tūlītējs risinājums nogurušai, dzīvīguma enerģiju zaudējušai ādai. Tiek panākta dziļa atjaunošana un ādas audu nostiprināšana. Veicina ādas bioloģiskās funkcijas un aktivizē metabolismu. Āda ir daudz elastīgāka un mirdz no veselības.

INTENSĪVA
PĪLINGA
procedūra
TŪLĪTĒJAI ĀDAS ATJAUNOŠANAI, NOSTIPRINĀŠANAI UN NOMIERINĀŠANAI
ilgums 1h
75 eur

Āda ir attīrīta, un bojājumi ir mazinājušies. Ādas mikrovirsma ir līdzenāka no dienas dienā. Ādas tekstūra kļūst smalkāka. Sejas āda ir vienmērīgāka.

ILGTSPĒJĪGAS JAUNĪBAS PROCEDŪRAS

Ilgtspējīgas jaunības procedūras – individuāli pielāgojama kopšana atkarībā no ādas novecošanās pazīmēm un vajadzībām.

ACTIVE REPAIR
procedūra
VISPĀRĒJAI ĀDAS
KVALITĀTES UZLABOŠANAI
ilgums 1,5h
80 eur

Procedūra stimulē ādas dziedināšanu ar mērķi samazināt grumbas un smalkās līnijas un dziļi nostiprināt ādas atbalsta struktūru. Šo procedūru iesakām mīmikas līniju izlīdzināšanai, mirdzumam un detoksikācijai. Limfodrenāžas masāža apvienojumā ar dziļas iedarbības produktiem manāmi samazina tūsku, mīmikas līnijas un sniedz dziļas relaksācijas mirkļus. Āda ir dziļi atjaunota, svaiga, atpūtusies un mirdzoša. Noguruma pazīmes ir izgaisušas.

ESTHE-LIFT
procedūra
SEJAS OVĀLA NOSTIPRINĀŠANAI,
GRUMBU IZLĪDZINĀŠANAI
ilgums 1,5h
90 eur

Esthe-lift procedūra stimulē dažādus sejas muskuļus, kas ir noslīdējuši, lai uzsvērtu un no jauna iezīmētu sejas kontūru. Tā iedarbojas uz ādas audiem un aktivizē mikrocirkulāciju. Procedūra ietver dabisku sejas ovāla nostiprināšanu ar manuālā liftinga metodēm, kas efektivitātē līdzinās plastiskajai ķirurģijai. Precedūras rezultātā sejas kontūra tiek no jauna iezīmēta, āda kļūst tvirta un savilkta, grumbas un smalkās līnijas ir izlīdzinātas. Lai arī rezultāti ir redzami jau pēc pirmās procedūras, ilgnoturīgam efektam iesakām četru procedūru kursu. Ādas struktūra tiek nostiprināta, āda ir tvirta un labi redzamās grumbas samazinās. Atjaunojas ādas labsajūta un mirdzums.

Vairāk informācijas par procedūrām un pierakstiem pa tālruni