Menu
WhatsApp Image 2023-01-18 at 18.37.39

Esmu ārkārtīgi izvēlīga, bet šis bija wow!

Īrisa Vidauska, fizioterapeite

Esmu ārkārtīgi izvēlīga un izlutināta attiecībā uz ķermeņa aprūpi, jo fizioterapija uzliek augstu latiņu, tāpēc bija pārsteigta, ka pēc Esthederm procedūras jutos saviļņota un pacilāta vēl vairākas dienas. 


Pirmais “wow” bija sagatavošana. Mani atslābināja, noņēma spriedzi un visu ķermeni sagatavoja gaidāmajai procedūrai. Neviens NEKAD mani nebija šādi sagatavojis sejas procedūrai. Nevis, apguļoties uz kušetes, man uzreiz ķērās klāt pie sejas, bet gan vispirms tika atvērta limfātiskā sistēma, iekustināti pleci, iekustināts un ievibrināts pārējais ķermenis, lai visam, kas nāks no sejas, būtu tālāk, kur virzīties. Līdz šim manā pieredzē sejas skaistumkopšanas procedūrās citviet, nekas tāds netika veikts. Patīkami pārsteidzoši bija uzzināt, ka tas ir Institut Esthederm protokols, kurš tiek ievērots visā pasaulē. 


Pirms nākamo soļu veikšanas un procedūras individuālas pielāgošanas tieši manām ādas vajdzībām, meistarīte parādīja tuvplānā manu seju, secinot, ka tā ir dehidratēta jeb nepietiekami mitrināta, tāpēc tā izskatījās tik pelēcīga un nogurusi. Izgājām cauri pa soļiem, ko mainīt ikdienas skaistumkopšanas rutīnā – ko noņemt, ko pielikt efektīvākam rezultātam.


Kad ādas vajadzības bija noskaidrotas, tālāk sekoja attīrīšana, ekstra mitrināšana un tonizēšana manai novārgušajai ādai, kam sekoja pati labākā un fantastiskākā procedūras daļa – masāža ar rokām manai sejai, kaklam, pleciem. Tas bija pasakaini! Meistarītes Anastasijas rokas ir fantastiskas – visu mani izkustināja, izmīcīja, atbrīvoja, pacēla mani nākamajā svētlaimes līmenī. 


Esmu prieka pilna un uzlādēta, turklāt pozitīvas izmaiņas redzēju jau uzreiz pēc procedūras. 

ru_RURU
lvLV ru_RURU