Menu
HYDRADEFENSE BACKSTAGE HD DIGITAL RIGHTS - NO MEDIA (15) (1) (1)

Kā un kad aizkavēt ādas novecošanos?

Ādas novecošanās procesi sākas aptuveni 25 gadu vecumā. Šajā laikā sākas ādas funkciju fizioloģiskās izmaiņas, kuru ārējās izpausmes kļūst pamanāmas vēlāk. Līdz ar to ir svarīgi aizkavēt ādas novecošanos jau agrā vecumā, lietojot pareizi izvēlētus kosmētiskus ādas kopšanas līdzekļus.

Intervija ar Virdžīniju Kuturo (Virginie Couturaud), Institut Esthederm zinātnisko direktori.

 Virdžīnija Kuturo (Virginie Couturaud), Institut Esthederm zinātniskā direktore.

Kā novērst pirmās ādas novecošanās pazīmes?

Pirmais solis ir kosmētikas noņemšana un ādas attīrīšana. Nekad neizlaidiet šo soli! Pievērsiet uzmanību, lai ādu pārāk neberztu, jo tas paātrina ādas problēmu veidošanos.

Mēs ādas attīrīšanai iesakām Osmoclean līnijas produktus. Pateicoties Ādas līdzsvara sistēmas (Skin Balance System) patentam un katrā Osmoclean līnijas produkta sastāvā esošajai augstas tolerances attīrošajai bāzei, tiek saglabāts pat visjutīgākās ādas līdzsvars.

Ideāli attīrīta un atbrīvota no nevēlamām baktērijām, āda ir spējīga pati sevi aizsargāt no ārējās vides ietekmes, saglabājot savu ekosistēmu.

Otrais solis ir mitrināšana – tāpat kā pārējam ķermenim, arī mūsu sejas ādai ir nepieciešams ūdens, lai pilnvērtīgi nodrošinātu tās fizioloģiskos procesus un pildītu ādas barjerfunkciju.

Kādi ir nozīmīgākie skaistumkopšanas paradumi, ko ieviest savā ikdienā (no rīta un vakarā)?

Vienmēr attīrīt un mitrināt ādu.
No rīta maiga ādas attīrīšana, lai atbrīvotos no visa liekā, kas sakrājies uz mūsu sejas nakts laikā, vakarā kārtīga attīrīšana, lai āda būtu patiešām tīra.
Pēc vajadzības procedūru var noslēgt ar mitrinošu krēmu, piemēram, Celulārā ūdens mitrinošo krēmu vai celulārā ūdens mitrinošo gēlu, kā arī Celulāro koncentrātu – fundamentālo serumu, kas sniegs ādai nepieciešamo barošanu un mitrināšanu.
Celulārā ūdens līnijas produktos esošais patentētais celulārais ūdens ir īpaši izveidots tā, lai tas ideāli saderētu ar ādu, jo tam piemīt tās pašas īpašības, kas ādā esošajam ūdenim.

Vai var lietot jebkādu krēmu? Kāda veida krēmus izmantot?

20-25 gadu vecumā ir būtiski vislielāko vērību pievērst ādas mitrināšanai, lai stiprinātu ādas aizsardzību un veicinātu optimālu ādas šūnu darbību.
Atbilstoši situācijai un sezonai, varam izvēlēties tādus mitrinošus līdzekļus, kuriem papildus piemīt arī citas īpašības – kas aizsargās no saules, no ārējās vides faktoru ietekmes (piemēram, piesārņojuma un zilās gaismas), kas spēcinās ādas aizsargbarjeru un nomierinās jutīgu ādu.

Vai piesārņojums veicina ādas novecošanās procesus?

Piesārņojums paātrina ādas novecošanās procesus, tāpēc ir svarīgi stiprināt ādas funkcijas un tikpat svarīgi arī stiprināt tās aizsargspējas. Ārējās vides ietekme uz ādu izraisa 80% no novecošanās procesiem, salīdzinājumā ar ģenētisko novecošanos. Šis process ir ļoti atkarīgs arī no mūsu dzīvesveida. Piesārņojums ietekmē ādas stāvokli, “smacējot” ādas virskārtu un oksidatīvi uzbrūkot šūnu līmenī.
Ādas attīrīšanai un ādas aizsardzības stiprināšanai ir liela nozīme, jo tas ļauj atbrīvoties no šīm piesārņojuma daļiņām.

Sīkāk par līdzekļiem piesārņojuma ietekmes novēršanai un padomu,  kā aizsargāt un efektīvi novērst vides piesārņojuma ietekmi uz ādu, lasiet šeit.

Kādus ieguvumus Celulārais ūdens sniedz ādai?

Клеточная вода с гиалуроновой кислотой в форме спрея tika radīts balstoties uz šūnu fizioloģiskā ūdens bioelektroniskajām īpašībām, kas tam ļauj būt ideāli saderīgam ar ādu.
Tas ir ūdens, kam ir spēcīga antioksidatīva efektivitāte pret visa veida brīvajiem radikāļiem, turklāt tas optimizē šūnu vitalitāti un dzīvotspēju.
Šis ūdens ir visu Celulārā ūdens produktu līnijas līdzekļu sastāvā.

Lai uzzinātu vairāk, iepazīstieties ar Celulārā ūdens izsmidzinātāja raksturojumu, un uzziniet arī pārējos Celulārā ūdens līnijas produktu noslēpumus.

Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
ru_RURU
lvLV ru_RURU