Menu
sun_care_range_image

5 iemesli, kāpēc izvēlēties tieši Institut Esthederm Saules aizsardzības līdzekļus

1. Vairāk nekā tikai SPF

Visiem zināmais burtu salikums – SPF (Sun Protection Factor),  – nozīmē tikai ādas apdegšanas risku (izraisa UVB stari), bet neko mums nepastāsta par pārējā saules staru spektra iedarbību uz ādu. Ir zinātniski pierādīts, ka tieši UVA starojums izraisa šūnu bojājumus un neatgriezeniskas DNS izmaiņas. Ādas novecošanos (krunkas, nevienmērīgs ādas tonis, tumšāki plankumi) izraisa viss saules gaismas spektrs – gan redzamais, gan infrasarkanais starojums.

Uz Institut Esthederm Saules līdzekļiem nav norādīts SPF, jo šajos krēmos ietvertie filtri sniedz daudz plašāku aizsardzību – gan no UVA, gan no UVB stariem, kā arī no pārējā gaismas spektra stariem. Esthederm saules līdzekļu aizsardzības faktora apzīmēšanai izmanto saulītes simbolus. Ja UV indekss (saules intensitāte) ir 3-6 (vidējs vai augsts), kāds tas parasti ir pavasaros un vasarās Latvijā, izvēlies krēmu ar 2 saulītēm**, ja UV indekss ir 7 vai augstāks (parasti siltajās dienvidu zemēs)  – krēmu ar 3 saulītēm***.  

2. Brūna, bet pasargāta

Esthederm saules aizsardzības līdzekļi ne tikai aizsargā, bet arī veicina iesauļošanos. Kļūdains ir uzskats, ka jo augstāka saules līdzekļa aizsardzība, jo sliktāk var iesauļoties. Iedegums ir visdabiskākais un labākais ādas pašaizsardzības mehānisms, tāpēc Institut Esthederm saules aizsardzības produktos ir pievienota īpaša patentēta tehnoloģija AdaptaSun. Tā papildus stimulē pigmenta melanīna veidošanos, tādejādi padarot ādu dabiski brūnāku. Daudzas klientes atzīst, ka lietojot Institut Esthederm Saules krēmus, āda, sauļojoties, kļūst brūnāka kā jebkad agrāk un neapdeg.

Солнцезащитное масло, 150 мл
Adaptasun солнцезащитный крем для лица, 50 мл

3. Pietiek ar vienu

Lietojot Institut Esthederm saules aizsardzības krēmu sejai, nav nepieciešams zem tā apkšā uzklāt dienas kopjošo krēmu, jo visi Esthederm Saules aizsardzības krēmi sejai ir pilnvērtīgi mitrinoši dienas krēmi.


Piemēram, Bronz Repair pret-grumbu saules aizsargkrēmā ietvertas visas tās pašas  jaunības saglabāšanas tehnoloģijas, kas citos Intitut Esthederm pret grumbu krēmos.

4. Iespēja baudīt sauli arī tiem, kuri sauļoties nedrīkst

Institut Esthederm saules aizsarglīdzekļi baltajos iepakojumos (Photo Reverse ļoti augstas aizsardzības fluīds sejai  un No Sun ādas kopšanas līdzeklis ar augstu aizsardzību) ļaus droši atrasties saulē arī tiem, kam seja no saules jāpasargā pigmentācijas problēmu dēļ vai pēc traumām un estētiskajām procedūrām.

Photo Reverse флюид с очень высокой степенью защиты для кожи лица с пигментными пятнами, 50 мл
No Sun средство с высокой степенью защиты, 50 мл

5. Ādas jaunības saglabāšana ilgāk

Visi Institut Esthederm saules aizsargkrēmi nodrošina trīskārtēju šūnu aizsardzību pret iekaisumiem, DNS bojājumiem un novecošanos (Global Cellular Protection patentēta tehnoloģija), savukārt Celulārais ūdens, kas ir visu saules produktu sastāvā, izcili rūpējas par ādas vitalitātes un jauneklīga izskata saglabāšanu iespējami ilgāk.

Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
ru_RURU
lvLV ru_RURU