Menu
Intensive_Propolis_aktuali

Pilnveidota Propolis+ produktu līnija problemātiskai nobriedušai sejas ādai

Gandrīz katra ceturtā sieviete pēc trīsdesmit gadu vecuma turpina saskarties ar šķietamo pusaudžu vecuma problēmu – taukainu ādu un akni, jeb pinnēm. Pieaugušā vecumā sejas ādas akne biežāk izpaužas kā iekaisumi un izsitumi, retāk kā pumpas. Tomēr gan pašsajūtu, gan sejas starojumu tas ietekmē ievērojami.

Institut Esthederm pilnveidojis daudzu sieviešu jau iecienīto Propolisa produktu līniju, kas paredzēta tieši taukainas un problemātiskas sejas ādas kopšanai sievietēm pēc trīsdesmit gadu vecuma. Nobriedusi āda prasa īpašas rūpes, lai ilgāk saglabātu jauneklīgu starojumu, aizkavētu sejas mīmikas līniju veidošanos un nodrošinātu pastāvīgu mitrināšanu. Intensive Propolis+ ir īpaši izstrādāti intensīvas kopšanas produkti, kas izmantojami kursa veidā, īslaicīgai ādas terapijai.

Kas izraisa ādas pastiprinātu taukošanos un izsitumus?

Sejas ādas stāvokli ietekmē ādas raksturs un tās dabiskā vide, jeb taukainība, organisma hormonālās izmaiņas, uzturā lietotā pārtika, stress, smēķēšana, saules un apkārtējās vides ietekme. Tomēr jāņem vērā, ka nobriedušas ādas kopšana atšķiras no kopšanas, kas piemērojama pusaudža vecumā. Āda, kas jau saskaras ar pirmajām novecošanas pazīmēm jākopj īpaši saudzīgi un tai nedrīkst izmantot sausinošus līdzekļus, kas padarīs ādu stresaināku un paātrinās novecošanās pazīmju veidošanos.

Kāpēc tieši propolisa produkti?

Propoliss ir dabīga antibiotika, ko bites izmanto savu stropu pasargāšanai no baktērijām un sēnītēm, lai stropā neizveidotos infekcijas. Sejas ādā propolisa ekstrakts, kas pievienots Institut Esthederm Propolis+ produktiem, samazina iekaisumu, palīdz saglabāt ādas dabisko bakteriālo līdzsvaru, samazina tūsku un ādas sāpīgumu, kā arī uzlabo audu atjaunošanos. Propoliss darbojas kā antibiotika sejas ādai no ārpuses, kā atbalsts pret ārējo vidi. Tādejādi āda tiek sadziedēta, pasargāta un mitrināta vienlaikus.

Atjaunotā Propolis+ līnija izstrādāta kā ārstnieciska kosmētika ādas problēmu risināšanai un lietojama kursa veidā.

Kā jaunā Propolisa produktu līnija atšķiras no iepriekšējās?

Salīdzinājumā ar propolisa līnijas produktiem, kas Institut Esthederm produktu klāstā kādu laiku jau ir bijuši un ieguvuši neskaitāmu sieviešu atzinību,  jaunā līnija papildināta ar vairākām aktīvajām sastāvdaļām. Atjaunotajā Propolis+ līnijā izmantotais Propolisa ekstrakts ir iegūts no organiski sertificēta ražotāja Francijā. Tam ir lielāka koncentrācija, pateicoties modernām ekstrakcijas metodēm un tam ir pierādīta divas reizes lielāka efektivitāte cīņā pret C.acnes baktērijām.

Propolis+ līdzekļos iekļautās aktīvās vielas Propolisa ekstrakts, salicilskābe, cinks, ferulskābe un heksapeptīds. Propolisa ekstrakts rūpējas par pretiekaisuma un antibakteriālu iedarbību, salicilskābe veicina poru attīrīšanu un novērš komedonu atkārtotu veidošanos, cinka glukonāts palīdz regulēt sebumu (ādas taukainību), ferulskābe ir dabisks antioksidants.

Intensive Propolis+ koncentrēts serums

Jaunais propolisa serums paredzēts lokālai lietošanai tieši uz izsitumiem vai problēmzonām. Tā sastāvs izveidots tā, lai ādas iekaisumi tiktu sadziedēti, tiktu mazināts ādas jutīgums un samazināts rētošanās risks.

Propolis+ losjons un krēms uzlaboti ar papildus sastāvu (cinka glukonāts losjonā un ferulskābe krēmā), kas veicina ādas atjaunošanos, samazina līniju un grumbiņu veidošanos mīmikas ietekmē, kā arī veicina ādas noturību pret ikdienas ārējās vides negatīvo ietekmi.

Intensive Propolis+ losjons
Intensive Propolis+ krēms
Intensive Propolis+ maska

Propilis+ maskas sastāvā esošā kaolīna absorbējošā iedarbība palīdz acīmredzami samazināt sejas ādas taukaino spīdumu un matē ādu. 

Maska novērš pārmērīgu ādas taukainību un izsitumu veidošanos, attīra poras un sašaurina tās.

Aizsargājot ādu pret oksidatīvo stresu, kas ir galvenais ādas novecošanās iemesls, maska palīdz saglabāt ādas jaunību.

Visu līdzekļu pamatā ir Esthederm patentētais Celulārais jeb šūnu ūdens, kas optimize ādas šūnu enerģiju, savukārt heksapeptīds rūpējas par grumbiņu samazināšanu.

Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
lvLV
ru_RURU lvLV