Mācies un audz kopā ar Institut Esthederm

Mēs pasniedzam individuālas un nelielu grupu apmācības sertificētiem sejas kopšanas speciālistiem, kurās apgūt Esthederm kosmētiku un Esthederm skaistumkopšanas procedūras.

Ko Tu iegūsi?

Paplašināts pakalpojumu klāsts Taviem klientiem

Ar Institut Esthederm profesionālo produktu klāstu iespējams veikt dažādas ādas kopšanas programmas, kas dabīgi saglabā ādas jaunības potenciālu, kā arī sagādās patīkamas emocijas un tūlītēji novērtējamu rezultātu Taviem klientiem.

Jaunu klientu piesaiste

Procedūras ar Esthederm produktiem pārliecinošās efektivitātes dēļ ir ļoti pieprasītas, tāpēc to iekļaušana pakalpojumu klāstā, ir lielisks veids, kā būt arvien pievilcīgiem pašreizējiem klientiem un to lokam piepulcināt jaunus.

Atpazīstams ZĪMOLS

Institut Esthederm is atpazīstams ādas kopšanas zīmols visā pasaulē, kas Tev palīdzēs uzrunāt jaunus klientus un audzēt savu klientu skaitu.

Kāpēc Institut Esthederm?

Institut Esthederm ir Francijas kosmētikas zīmols ar 40 gadu pētnieciskā darba un zinātniskām inovācijām bagātu vēsturi, un mūsu skaistumkopšanas procedūras balstās uz produktu sastāviem ar zinātniski pierādītu iedarbību.

Procedūru klāsts

Atjaunošana

Sejas ādas līdzsvaru atjaunojošas procedūras - preventīvai kopšanai un disfunkciju novēršanai.

Kopšana

Intensīvas, mērķtiecīgas kopšanas procedūras - ādas funkcionālā stāvokļa uzlabošanai, reģenerācijai, detoksikācijai un dziļai mitrināšanai.

Jaunība

Ilgtspējīgas jaunības procedūras - individuāli pielāgojama kopšana atkarībā no ādas novecošanās pazīmēm un vajadzībām.

Ja esi sertificēts sejas kopšanas speciālists*, piesakies jau šodien!

Pieteikties vari rakstot/zvanot mūsu zīmola pārstāvei Laurai +371 25657714 vai e-pastā laura.abolina@remedica.lv

* Apmācības paredzētas sertificētiem sejas kopšanas speciālistiem ar divu gadu vidējo profesionālo izglītību vai īsāku apmācību laiku (6 mēneši vai viens gads), kas ietver pamatzināšanas par cilvēka fizioloģiju un anatomiju.