Menu
dace_ozola

Meitenes, ejam un sportojam!

Dace Ozola, fintesa trenere

Mans darbs ir saistīts ar palīdzību skaista auguma veidošanā, tā kā tīri profesionālas intereses dēļ esmu izmēģinājusi daudz un dažādus ķermeņa tievēšanu veicinošos krēmus. Ir tādi ļoti sildoši un dedzinoši vai gluži pretēji – aukstinoši, un tie padara to pusstundu vai stundu neizturamu. Es nezinu, kādai ir jābūt motivācijai, lai sev ko tādu nodarītu katru otro dienu. Ar Esthederm Morpho Fitness ir savādāk. Man patīk, ka tā ir dabīga lieta. Krēms der jebkurai, pat alerģiskais ādai, un neizraisa nekādu kairinājumu. Patīkamais fakts, ko sajutīs ikviens – tas smaržo, nevis smird. Droši var smērēt pirms treniņa un doties uz nodarbību, lai efektu palielinātu. Tieši to es arī iesaku darīt! Es šo krēmu redzu kā lielisku papildinājumu, ne uzsmērēt un sēdēt mājās dīvānā, bet iet un sportot. Muļķīgi būtu vienkārši gaidīt brīnumus, jo tas nestrādā ne pēc fizikas, ne ķīmijas likumiem un principiem. Bet ļaut, lai krēms papildus iedarbojas brīdī, kad ķermenī konkrētajā zonā ir fiziska slodze, notiek bioķīmiskais process, un ķermenis sāk meklēt papildus enerģiju… Kas tad ar mums notiek fiziskas slodzes laikā? Mūsu ķermenim pietrūkst enerģijas, un viņš to sāk vākt no ogļhidrātiem vai taukiem. Ja intensitātes ritms ir tāds, ka organismam nevajag iesaistīt ogļhidrātus, tad viņš ņem un izmanto taukus. Un šis krēms ir kā papildus līdzeklis, kas palīdz sašķelt šīs tauku šūnas. Super!

Turklāt, sastāvā esošais L karnitīns aizkavē pienskābju uzkrāšanos muskuļos, līdz ar to teorētiski arī nepiedzenas kājas sportojot. Dažām no meitenēm īpaši pēc pietupieniem ir sajūta, ka kājas kā bluķi, jo sadzenās toksīns pienskābe, kuru pēc tam ir grūti no muskuļiem dabūt ārā. L karnitīns to aizkavē, līdz ar to slieksnis, kurā pieskābes sāk veidoties, ir krietni augstāks.

Esthederm nesola gludu, skaistu ādu vienā acumirklī. Krēms nodrošina tauku šķelšanu. Protams, krēma iedarbība atkarīga arī no katra ķermeņa īpatnībām. Kāda no mums svīst vairāk, kāda mazāk, katrai tā intensitāte veidojas savādāk, un arī bioķīmija mums katrai ir ļoti individuāla.

Es veicu eksperimentu. Man ir astoņas nodarbības nedēļā, un pirms katras no tām es uzsmērēju krēmu uz vienas no kājām. To darīju apzināti, lai novērotu atšķirību. Nomērīju kājas pirms sāku lietot šo krēmu, un pēc tam regulāri mērīju procesa laikā. Pēc mēneša tiešām novēroju centimetra atšķirību starp kāju apkārtmēriem. Protams, ka mana āda nepalika gluda kā 20 gadus atpakaļ. Bet kāja palika tievāka.

Kāju un dibenu muskuļu trenēšanai un apkārtmēra samazināšanai es iesaku soļošanu un mērenu skriešanu. Nevajag skriet histēriski ātri, vajag mēreni, bet regulāri. Jāskrien tā, lai pietiek vēl spēka ar otru sarunāties. Un tas ir tas, ko varam darīt jebkur! Vai vēl vienkāršāks variants, kuram jums nebūs nekādu atrunu – iet ar kājām mājās no darba. Paņemt līdzi sporta apavus iešanai un – uz priekšu! Viena no manām meitenēm visu vasaru gāja ar kājām no darba mājās, un es viņu septembrī nepazinu, dēļ tā, kā viņa bija notievējusi! Regularitāte dara savu un palīdz noturēties formā. Tāpat ir ar labu ādas kopšanas kosmētikas lietošanu!

lvLV
ru_RURU lvLV