Menu
8F745595-4496-4FF7-AD37-0150BF9F2654

Mana sejas āda uzplauka veselīgā svaigumā

Dagmāra Legante, TV personība

Es lidoju! Vēl tagad atceros kāda bija sajūta, kad no kabineta iznācu laukā! Fantastiska! Tā sejas masāža bija kaut kas dievīgs! Tā bija savādāka kā esmu pieradusi – dziļāka, stiprāka, likās, ka man visa seja, dekoltē un spranda plus rokas tiek pamodinātas – skābekļa un svaiguma vilnis bija manu ādu iedzīvinājis no jauna!

Man veica – Active Repair procedūru, kuras gaitā tiek izmantoti ļoti daudzi produkti! Attīrīšanai vien – kādi pieci! Viss ar Esthederm produktiem! Viņu īpašais Osmoclean Maigs poru dziļās tīrīšanas līdzeklis – netīrumu putekļsūcējs, kurš ir kā maigs krēms, bet dara brīnumus – āda ir tīra un netiek traumēta ar asiem skrubjiem! Seko Youth gel peeling, Oxygel maska, kura burbuļo uz sejas kā šampanietis un palīdz skābeklim piekļūt sejas ādai un tā tiek atjaunota! Tad vēl seko Derm Repair serums un tā burvīgā liftinga masāža…. Turpina ar Exo (kriomodulējošu masku), kas nostiprina ovālu un noslēgumā Active Repair krēms sejai, dekoltē, acīm


Īsāk sakot – mana sejas āda uzplauka veselīgā svaigumā un es izbaudīju katru minūti no 90 min procedūras… Paldies manai meistarei Anastasijai! Viņas rokas katru reizi dara brīnumus, liekot man justies fantastiski.

lvLV
ru_RURU lvLV