Menu
zadovska

Liktenīgā satikšanās

Kristīne Zadovska, operdziedātāja

Manas attiecības ar Esthederm sākās daudzus gadus atpakaļ pavisam nejaušas sakritības rezultātā, kad kādā aukstā ziemā spēlēju uzvedumā “Sniega karaliene”. Brīvā brīdī aizvedu mazo pie bērnu daktera un vizītes laikā kaut kā neviļus pasūdzējos par savu nogurušo un jūtīgo sejas ādu. Daktere manis teikto noklausījās un noteica, ka tad jau man laikam vajagot Esthederm. Tā mani burtiski jau nākamajā dienā pie operas dežurantes sagaidīja atstāta paciņa ar šo kosmētiku, un tieši kopš tās dienas manu kosmētikas plauktiņu gan mājās, gan operā rotā Esthederm.

Mans absolūts favorītprodukts ir Esthederm Celulārā ūdens sprejs. Atceros, ka toreiz “Sniega karalienei” bija divas izrādes dienā, un uz šo izrādi ir ļoti pamatīgs, smags un krāšņs grims ar spīdumiem, un, protams, ka tā kosmētikas kārta sausina un savelkt sejas ādu. Bet ņemt nost grimu starp izrādēm īsti negribējās, jo saskrāpēt seju ar tiem spīdumiem ir neiedomājami sāpīgi. Tā nu sarunu rezultātā ar Esthederm pārstāvjiem mēs nonācām pie punkta anotācijā, ka it kā to ūdeni varot smidzināt arī pa virsu grimam. Un, kā mēs zinām, kas neriskē, tas nevinnē…  Nolēmu starp izrādēm izmēģināt izsmidzināt celulāro ūdeni, katram gadījumam arī atstājot laika rezervi, ja nu grimu nāktos tomēr likt pa jaunam. Un tiešām nostrādāja! Tas ūdens tā kā atspirdzināja un sniedza veldzējošu sajūtu ādai, nesabojājot grimu. Pēc tam esmu to vairākkārtīgi arī darījusi koncertu dienās, kad no rīta mana meistarīte man ir saitaisījusi matus un uzklājusi grimu, bet koncerts ir tikai vakarā.

Mans vīrs aktieris Andris Keišs arī šo produktu ir ļoti iemīļojis, tāpēc mums šis izsmidzināmais ūdens vienmēr ir mājās. Nemaz nerunājot, cik neaizstājams tas ir ceļojumos, kad lidmašīnās visi sēž vienādiem sarkaniem un sausiem vaigiem.

Un arī UV jeb zeltītais Celulārā ūdens izsmidzinātājs ir manu favorītu sarakstā. Tas  lieliski der, lai novērstu pigmenta plankumus, kuri rodas no saules īpaši izteikti manai vecuma grupai – man kā nekā nākamgad būs diezgan apaļš skaitlis. Bet kopš es lietoju šo zelta ūdeni, man tiešām pigmenta plankumi vasarās parādās ievērojami mazāk.

Vēl abi ar vīru esam iecienījuši Celulārā ūdens gēlu no šīs pašas sērijas. Man patīk tā vieglā konsistence, jo krēmi vienmēr ir likušies pārāk smagi. Patiesībā līdz pat bērnu piedzimšanai 38 gados, es īpaši ar sejas kopšanu neaizrāvos un neko nelietoju. Laikam tāpēc, ka darbā tika liktas neskaitāmas kārtas, līmētas skropstas un kas tik vēl ne,  tāpēc vēl kaut ko klāt uz sejas negribējās.

Par smago operas grimu runājot, nevar nepieminēt arī Bioderma Sensibio micelāro ūdeni īpaši jūtīgai ādai, kurš ir neaizstājams līdzeklis grima noņemšanai un kuru pat esmu sākusi nēsāt līdzi, ja nu grima meistariem ir kādas citas firmas kosmētikas noņēmējs. Esmu nejauši darbā mēģinājusi arī citus, un tomēr nav tas. Var just, ka āda pēc tam ir tāda mazliet iekaisusi, it īpaši ap acīm. Es šeit runāju par lieliem grimiem, kurus pat ar desmit vatīšu izlietošanu knapi var noņemt… Šeit micelārais ūdens ir neaizstājams, jo noņem kosmētiku, tonizē un nomierina reizē. Es ar viņu mēdzu tīrīt seju arī pēc pamošanās, jo tas dod svaiguma sajūtu.

Bet vispār es droši vien jau vairs neesmu objektīva, jo lietoju Esthederm daudzus gadus un esmu jau caur un caur savējā!

lvLV
ru_RURU lvLV