Menu
vineta_kronberga

Kosmētika kā sabiedrotais

Vineta Kronberga –praktizējoša, sertificēta kosmētiķe salonā LE STUDIO

Esmu sertificēta kosmētiķe ar 16 gadu darba pieredzi, pasniedzu lekcijas topošajiem kosmētiķiem, kā arī apmācu tos kolēģus, kuri kosmētiskos līdzekļus izvēlas savās prakses vietās. Tāpēc izvēlēties kosmētiku, ar kuru lutināt pašai savus klientus bija mans lielākais izaicinājums! Analizējot dažādus aspektus un iespējas –  par  manu izvēli kļuva kosmētika Institut Esthederm Paris.  

Jāatzīst, ka mūsdienu sievietes un arī vīrieši ir ļoti izglītoti un zinoši skaistumkopšanas jomā, līdz ar to, ir konkrētas prasības tam, ko tad īsti gribas sev sniegt  – tā ir kvalitāte, komforts ādai, tūlītējs redzams efekts un ilgtermiņa rezultāts ar ieguldījumu nākotnē un es esmu ļoti gandarīta par to, ka skatāmies pareizā virzienā!

Esthederm ir mana sabiedrotā –  es mostos, pavadu kopā dienu un aizeju gulēt kopā ar to. Mani  uzrunā Esthederm filozofija –  kosmētika, kura māca ādai izmantot savus esošos resursus!

Šī ir selektīvā kosmētika, kuru lietoju es pati, mans vīrs, tuvākie draugi un paziņas un  zinu droši, ka varu piedāvāt saviem klientiem  un  to arī daru – iesaku vajadzīgās uzturošās vai kursa veida  procedūras, kā arī vajadzīgos produktus mājas lietošanai! Šeit vēlos likt uzsvaru uz  – VAJADZĪGIEM PRODUKTIEM – jo nav nozīmes produktu daudzumam, kas stāv mājās plauktā, bet ir nozīme nedaudzajiem PAREIZAJIEM PRODUKTIEM un to lietošanai!

Man ir liels gandarījums, kad klienti, atnākot pie manis uz procedūru stāsta –  kā paši vai kolēģi, ģimenes locekļi pamanījuši acīm redzamas izmaiņas, kaut vai pamainot vienu vai divus produktus ikdienas lietošanā  –  tas nozīmē, ka mēs esam uz pareizā ceļa, dodot ādai to, kas tai  ir vitāli vajadzīgs.

Ļoti reti, bet dažreiz gadās situācija, kad ar izteikti īpašu rūpi ir jāpiemeklē īstā sejas ādas kopšanas līnija. Šeit ļoti liels pluss ir tam, ka  Institut Esthederm spēj nodrošināt ar  produktu paraudziņiem, kurus  pēc procedūras var paņemt līdzi uz mājām, izmēģināt un saprast,  vai konkrētais produkts klienta sejas ādai der vislabāk un tikai tad iegādāties krēmu ikdienas lietošanai.

Esmu novērojusi arī, ka mūsdienās ļoti daudzas sievietes vēlas sev sniegt ekskluzīvākas rūpes, kaut ko vairāk par vidējo/ierasto līmeni un to es varu nodrošināt  ar Institut Esthederm ekskluzīvām procedūrām un produktiem!

Ir svarīgi sajust izteiktas rūpes, augstu emocionālo baudu, produktu tekstūras izcilu saderību ar ādu un tam visam pāri procedūru noslēgumā ielūkoties spogulī un redzēt acīmredzamas izmaiņas – un to redz pats klients, nevis tikai kosmētiķis – klients pats ar sajūsmu stāsta, kādas izmaņas pamanāmas! 

Ir svarīgi atzīmēt, ka pirms procedūras es vienmēr pārrunāju ar savām klientēm, kāds ir mūsu procedūras plāns, un stāstu soļus pareizai sejas attīrīšanai un sagatavošanai, jo tas ir pamatu pamats un visa sākums!  

Droši varu teikt, ka 90-95% sieviešu, kuras ir  manas klientes un bijušas  uz procedūru, pēc tam turpina lietot arī mājās visu  Institut Esthederm attīrošo un kopjošo līniju. Esmu par to ļoti priecīga un pateicīga, jo kosmētiķu un klientu ciešā sadarbība ir pats svarīgākais, jo visbiežāk tieši tas, ko klients dara mājās ir visnoteicošākais, tāpēc cenšos savus klientus izglītot!

Man patīk un es mīlu  lutināt savus klientus, un, ja es redzu, ka klientei kāds konkrēts produkts ir noteikti vajadzīgs, tad  mēdzu to pievienot klāt, kaut arī tas nav norādīts procedūru protokolā. Zinu, ka Institut Esthederm kosmētika mani nekad nepievils – tā tas ir bijis līdz šim un zinu, ka būs arī  turpmāk  un vienmēr, kad pacelšu kušeti uz augšu, rezultāts būs izcils un perfekts. Nav iespējams un nav vajadzības salīdzināt ar kādu citu kosmētiku!

Mans dzīves moto: “Sniegt otram tādu servisu, kādu gribētu saņemt pats”, ar šādu pieeju arī strādāju un to īstenot man palīdz Institut Esthederm! 

lvLV
ru_RURU lvLV