Menu
Rezija_ainars_featured

Katra sieviete savā būtībā ir dieviete!

Aktrise un režisore Rēzija Kalniņa un diriģents Ainārs Rubiķis

Mana ikdiena nemainīgi ir piepildīta ar jaunām idejām un projektiem. Laikam nemaz neprotu dzīvot mierā un bezdarbībā. Šobrīd norit intensīvs darbs jauna seriāla filmēšanā un jau augusta beigās plānojam atklāt mūsu ar Aināru kopīgi izloloto mūzikas un drāmas telpu „OratoriO”. Tā būs absolūti brīnišķīga vieta esībai un kopā būšanai. Tajā jau ieplānoti vairāki mūsu pašu veidoti pasākumi un koncerti, bet esam iecerējuši telpu izīrēt arī cita veida pasākumiem ar māksliniecisku ievirzi.

Atklāšanu svinējām 29. augustā – kopā ar Andreju Osokinu poētiskā dzejas un mūzikas uzvedumā “Brīdis pēc vakariņām”. Programmā būs iespēja klausīties Daces Micānes-Zālītes vēl neizdotā dzejoļu krājuma “Zalktenes divas saules” lasījumu, fonā skanot izcilāko latviešu komponistu Jāņa Mediņa, Emīla Dārziņa, Jāzepa Vītola, Ādolfa Skultes, Volfganga Dārziņa, Jura Karlsona un Pētera Vaska mūzikai.

Visā šajā ikdienas noslodzē meklēju veidus, kā par sevi parūpēties un saglabāt sievišķības sajūtu. Tāpēc pieskatu, lai man apkārt pēc iespējas vairāk ir skaistas un iedvesmojošas lietas. Arī sejas produktiem man ļoti būtisks ir dizains – lai varu skatīties un baudīt, kā tie izskatās uz mana kosmētikas galdiņa mājās, darbā vai ceļā. Man ārkārtīgi patīk smalkas un elegantas lietas – zelts un sudrabs. Man patīk Esthederm produktu dizains. Tie pilnīgi noteikti ceļ pašapziņu tikai ar savu vizuālo izskatu! Sievietēm ļoti jādomā par pašapziņu un vizuāli skaistām lietām sev apkārt. Tam ir liela nozīme. Elegance, smalkums un patiesas rūpes katrai pašai par sevi palīdz nostiprināt sevī to īpašo sajūtu, ka katra sieviete savā būtībā ir dieviete.

Filmēšanas dienās visu dienu pavadu ar biezu grima kārtu uz sejas, karstajā laikā tas ir īpaši apgrūtinoši un starp epizodēm nav iespējams ieiet dušā, lai atsvaidzinātos. Te man lieti noder izsmidzināmais celulārais ūdens. Tas tiešām atsvaidzina un glābj. Uzpūšu un sajūtos palutināta un apmīļota, lai varētu atkal kvalitatīvi turpināt darbu. Arī Ainārs nepretojas, kad apsmidzinu viņu. Viņš ir sajutis to svaigumu, ko dod celulārais ūdens un to izbauda.

Pilnīgi droši varu apgalvot, ka Esthederm kļuvis par mūsu ģimenes, ne tikai manu, kosmētikas zīmolu. Ainārs iecienījis Celulārā ūdens krēmu, ko lieto pēc skūšanās. Tas novērš ādas kairinājumu. Ja kādreiz ciešas krekla apkaklītes viņam mēdza noberzt svaigi skūto ādu un radīja mikro brūcītes, tādejādi sabojājot apģērbu, tad tagad pat ciešas apkakles koncertos un pasākumos vairs nerada problēmas.

Runājot par kosmētiku, mans šā brīža absolūtais TOP produkts ir Lift & Repair plāksnītes acu zonai. Es pat teiktu, ka esmu absolūti atkarīga no tām. Tas svaigums jau uzreiz no rīta ir fantastisks. Ne vienmēr man ir laiks likt acu krēmu. Es tikai uzlieku savas plāksnītes un āda ap acīm jau tiek pabarota, kamēr es veicu citus rituālus. Tāpat man pietiek ar vienu Hialuronskābes krēmu, zem kura no rīta lieku E vitamīna serumu, bet uz nakti Spirulīnas serumu. Un rezultāts ir tiešām lielisks. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka ir būtiski rūpēties par sevi ne tikai ķermeniski ar kvalitatīvu kosmētiku un procedūrām, bet arī dvēseles līmenī ar mākslu, mūziku un cilvēcisku kopā būšanu. Visam ir jābūt līdzsvarā!

lvLV
ru_RURU lvLV