Menu
IMG_6500

Morpho Fitness – „sports tūbiņā” – kā tas darbojas

Morpho Fitness tievēšanas aktivizēšanas gēlveida fluīds ļauj sasniegt efektīvus un ilgnoturīgus tievēšanas rezultātus. Tas optimizē pat mērenas fiziskās slodzes un ķermeņa koriģējošās masāžas pozitīvo efektu. 

Trīs svarīgākās lietas par Morpho Fitness serumu

  1. Samazina tauku uzkrājumus

Morpho Fitness sastāvā esošais kofeīns veicina tauku sadalīšanos (lipolīze) un, gluži tāpat kā sportiskās aktivitātes, samazina tauku uzkrājumus. Tas izmanto taukus no celulīta skartajām šūnām.

  1. Pārveido taukus enerģijā

Aktīvā viela karnitīns izmanto kofeīna iznīcinātās taukskābes, pārvēršot tās par degvielu apkārtējām šūnām. Tādā veidā visi iznīcinātie tauki tiek pārvērsti enerģijā.

  1. Pārtrauc “jo-jo” efektu

Lai novērstu tauku atkārtotu uzkrāšanos, rasaskrēsliņa-olīvu komplekss pārvērš “taukus uzkrājošās” šūnas par “taukus sadedzinošajām” šūnām. Tauku uzkrājumi tiek izmantoti kā skaistas ādas enerģijas avots.

Morpho Fitness tehnoloģija

Pilnvērtīgs tauku uzkrājumu samazināšanas cikls

  • Paaugstina vajadzību pēc enerģijas
  • Atbrīvo taukus
  • Izmanto tos kā skaistas ādas enerģijas avotu

Intervija ar Virdžīniju Kuturo (Virginie Couturaud), Institut Esthederm zinātnisko direktori

Kāpēc jālieto Morpho Fitness?

Lai mainītu sava ķermeņa izskatu un uzturētu to labā formā, nekas nespēj aizstāt sportošanu – tās laikā tērējam tauku rezerves, kuras reizēm uzkrājam par daudz!

Morpho Fitness serums tievēšanas aktivizēšanai ļauj samazināt tauku uzkrājumus, pārveidojot tos enerģijas avotā un ierobežojot tauku atkārtotu uzkrāšanos.

Kā lietot Morpho Fitness serumu optimālam rezultātam?

Vislabāk Morpho Fitness lietošanu apvienot ar fiziskām aktivitātēm, pat nelielām (piemēram, pastaiga, iepirkšanās, mājas tīrīšana…). Tas pastiprina šo aktivitāšu pozitīvo efektu: aktivizējas lipolīze, tiek nodrošināta tauku sadedzināšana. Rezultāts kļūst acīmredzams daudz ātrāk un prasa daudz mazāku piepūli. Tas ir ļoti iedrošinoši! Soli pa solim vielmaiņa mainās un nevis uzkrāj taukus, bet patērē tos.

Kādas papildu darbības jāveic, lai iegūtu labāku rezultātu?

Ir svarīgi lietot šo līdzekli divas reizes dienā, iemasējot to ar augšupvērstām masāžas kustībām, lai optimizētu tā efektivitāti. Ja iespējams, lietojiet līdzekli pēc dušas, jo ūdens siltums veicinās ādas mikrokapilāru paplašināšanos, kas ļaus Morpho Fitness serumam iekļūt dziļāk ādā. Arī ķermeņa skrubji veicinās līdzekļa dziļāku uzsūkšanos.

Papildus visām aktivitātēm, ir svarīgi dienā izdzert vismaz 1 L ūdens, nekrustot kāju pār kāju, ja sēdus pozā jāatrodas ilgāku laiku un izvairīties no bagātīgām maltītēm vakarā pirms gulētiešanas.

Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
lvLV
ru_RURU lvLV