Menu
STILLIFE - CELLULAR WATER CREAM V910502

Līdzekļi pret piesārņojuma ietekmi: jauna tendence skaistumkopšanā

Dermatologi ir vienisprātis, ka 80% no ādas novecošanās procesiem izraisa apkārtējās vides ietekme.
Ozons novājina ādas barjerfunkciju un izraisa iekaisuma reakcijas, oksidējot ādas lipīdus. Tas izraisa dabisko antioksidantu E un C vitamīnu trūkumu.
Oglekļa monoksīds samazina skābekļa piegādi ādas audiem un palēnina vielmaiņas procesus šūnās.
Suspensijas mikrodaļiņas, sēra dioksīds un citas vielas, kas ikdienā atrodas, izraisa kairinājumu un citas alerģijas.

Kāda ir piesārņojuma ietekme uz ādu?
Ārējās un iekšējās vides piesārņotāji ir iemesls daudzām ādas problēmām, kas atšķiras atkarībā no piesārņojuma veida un no katra cilvēka ādas stāvokļa un īpatnībām.
Oksidatīvā stresa avoti paātrina ādas novecošanās procesus un tā sekas var kļūt redzamas arī uz ādas: parādās plankumi, sejas āda kļūst bāla, redzamas dehidratācijas pazīmes, svaiguma trūkums, paātrinās iekaisuma procesi, kas var saasināt dažādas ādas pataloģijas, piemēram, akni.

Kā efektīvi pasargāt ādu no piesārņojuma?
Trīs soļu programma pret piesārņojumu. 
Ir svarīgi katru vakaru attīrīt ādu, lai atbrīvotu to no visas dienas garumā uzkrātajiem ārējās vides piesārņotājiem.
Sāciet ar kosmētikas noņemšanu un ādas attīrīšanu ar kādu no Osmoclean līnijas attīrošajiem līdzekļiem: Osmoclean nomierinošu, tīrošu pieniņu, Osmoclean attīrošo želeju vai Osmoclean attīrošās putas, garantējot līdzsvarojošu tīrīšanu ideālā osmozē ar ādu, tai skaitā arī jutīgu ādu.

Divas līdz trīs reizes nedēļā sniedziet ādai dziļāku attīrīšanu, lai atbrīvotos no dziļāk porās iekļuvušām piesārņojuma daļiņām. Osmoclean maigais poru dziļās tīrīšanas līdzeklis atbrīvo no 99%* dziļo netīrumu, padarot ādu tīru, maigu, gludu un mirdzošu.
* Lietošanas testā piedalījušies 36 brīvprātīgie vecumā no 20 līdz 45 gadiem.

Visbeidzot lietojiet mitrinošu līdzekli, lai aizsargātu ādu no piesārņojuma, ar ko saskaraties visas dienas garumā. Celulārā ūdens mitrinošais krēms stiprina ādas spēju pretoties ārējās vides ietekmei. Celulārais ūdens kopā ar Skin Notox tehnoloģiju ļauj noturēt piesārņojuma daļiņas virspusē, lai izvairītos no to mijiedarbības ar ādas šūnām un ļautu no tām viegli atbrīvoties ādas tīrīšanas laikā. Šis krēms novērš dehidratāciju un pastiprina dabīgo mitrumu, nodrošinot ilgstošu komfortu. Pēc Celulārā ūdens mitrinošā krēma lietošanas var novērot ievērojamu atšķirību – par 38%* samazinās ādas laukums, ko klāj oglekļa daļiņas.
*Lietošanas testā piedalījušās 15 sievietes vecumā no 47 līdz 71 gadam, CECO 2017. gada augusts.

Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email