Menu
Esthederm_body_care_products

Ķermeņa ādas lutināšanas rituāls

Gaisa temperatūra pazeminās, ir laiks uzsākt sezonai piemērotu rituālu arī ķermeņa ādas komforta uzlabošanai. Ja jūsu ādai ir tendence būt sausai, ir ļoti būtiski tai pievērst īpašu uzmanību tieši aukstā laikā.

Sākumā – ne pārāk karsta duša! Labāk izvēlēties tieši dušu, nevis vannu, jo, pavadot vannā pārāk ilgu laiku, āda var kļūt pārlieku sausa. Vienu līdz divas reizes nedēļā nepieciešams atbrīvoties no atmirušajām ādas šūnām, izmantojot maigu skrubi, kas piemērots jutīgai ādai. Kustībām jābūt apļveida un virzienā no ķermeņa lejasdaļas uz augšu.

Lai izvairītos no pārliekas ādas kairināšanas, maigi sevi nosusiniet ar dvieli, neberzējot ādu. Pēc tam uzklājiet mitrinošu līdzekli, lai sniegtu ādai komfortu un to pilnvērtīgi pabarotu.

Tūlīt pēc nosusināšanas varat uzklāt celulāro eļļu ķermenim, kas vislabāk saglabā savas mitrinošās īpašības tieši uz mitras ādas un labāk tajā iesūcas.

Celulārā eļļa ķermenim
Īpaši barojošs, nostiprinošs balzams ķermenim

Lai pabarotu ādu, lietojiet Institut Esthederm īpaši barojošo balzamu ķermenim. Nostiprinošais un barojošais ķermeņa balzams ir bagātināts ar peru pieniņu, un tā sastāvā ir visi ādu barojošie vitamīni un minerāli. Īpaši nostiprinošs, tas ilgtermiņā tonizē ādu un uzlabo tās elastību.

Ne tik blīvs kā balzams un vieglāks nekā eļļa ir Celulārā ūdens krēms ķermenim. Tas sniedz optimālu mitrināšanu un aizsargā ādas struktūru. Nebaidieties to uzklāt bagātīgi raupjākajām ķermeņa daļām – elkoņiem un ceļgaliem.

Celulārā ūdens krēms ķermenim

Pat, ja jums nav īpaši sausa āda, ir ieteicams to ikdienā mitrināt, lai uzlabotu tās dabīgās aizsargspējas. Īpaši nostiprinošais, mitrinošais losjons palīdz saglabāt ādas tvirtumu un elastību un garantē komforta sajūtu visas dienas garumā.

Papildu padoms: lai pastiprinātu ķermeņa kopšanas līdzekļu mitrinošo efektu, pirms to lietošanas varat uzsmidzināt ķermenim celulārā ūdens izsmidzinātāju ar hialuronskābi.

Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
lvLV
ru_RURU lvLV