Menu
c2_serums_vitamins

Kāpēc serums pret tumšiem ādas plankumiem var būt noderīgs ādas kopšanā?

Pigmentācijas plankumi - kas tie ir un kāpēc tie rodas?

Pigmentācijas plankumi ir ādas problēma, ko raksturo tumši plankumi uz ādas. Tie var būt dažāda lieluma un formas, un parasti parādās uz sejas un dekoltē zonas kā arī pleciem un rokām.

Ādas pigmentāciju nosaka melanīna līmenis ādā. Melanīns ir pigments, kas piešķir ādai krāsu. Saules ietekmē āda ražo vairāk melanīna, lai aizsargātu sevi no UV starojuma.

Laika gaitā uz sejas un ķermeņa var parādīties tumši plankumi, īpaši, ja bieži āda tiek rādīta saulei. Lai gan lielākoties šie plankumi nerada bažas par veselību, tie var radīt vizuālus defektus, jo rada nevienmērīgu ādas toni. Tumši plankumi var rasties arī hormonālo traucējumu, pēc iekaisuma reakcijas vai pat patoloģijas dēļ. Tātad, ko var darīt, lai no tiem izvairītos? 

Laika gaitā melanīna ražošanas process var kļūt neregulārs. Tas var notikt dažādu iemeslu dēļ, piemēram, ģenētika, hormonu izmaiņas organismā, saules apdeguma vai citu iemeselu dēļ. 

Ja melanīna ražošanas mehānisms nedarbojas kā nākas, āda var ražot pārāk daudz melanīna, pat ja UV iedarbība uz ādu ir bijusi maza. Šajā gadījumā var parādīties pigmentācijas plankumi.

Pigmentācijas plankumi var būt gan estētiska, gan medicīniska problēma. Dažos, ļoti retos, gadījumos pigmentācijas plankumi var būt arī ādas vēža pazīme.

Lai novērstu pigmentācijas plankumu veidošanos, ir svarīgi ievērot šādus ieteikumus:

 • Izmantojiet saules aizsargkrēmu ar SPF 30 vai augstāku, katru dienu, pat ja ir apmācies un saule nav tieši redzama.
 • Nēsājiet cepuri, saulesbrilles un garas piedurknes, lai pasargātu sevi no tiešiem saules stariem.
 • Izvairieties no sauļošanās dienas vidū.

Atpazīstiet dažāda veida pigmentācijas plankumus

Pigmentācijas plankumu cēloņi var būt dažādi, un tos var iedalīt divās galvenajās grupās:

 • Saules izraisīti pigmentācijas plankumi ir visizplatītākais pigmentācijas plankumu veids. Tie rodas, kad āda ir pakļauta ilgstošai saules iedarbībai. Pārmērīga melanīna ražošana organismā var izraisīt tumšu plankumu veidošanos uz ādas.
 • Hormonāli izraisīti pigmentācijas plankumi parasti parādās sievietēm, un tos var izraisīt hormonu izmaiņas, piemēram, grūtniecības vai menopauzes laikā.

!Ja jums ir kādi pigmentācijas plankumi, ir svarīgi tos atrādīt savam dermatologam, lai noteiktu cēloni un nodrošinātu atbilstošu ārstēšanu.

C vitamīna iedarbība pret tumšo plankumu gaišināšanu?

C vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas var palīdzēt aizsargāt ādu no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes. Brīvie radikāļi ir nestabilas molekulas, kas var bojāt šūnas un veicināt ādas novecošanos. Turklāt C vitamīns palīdz stimulēt kolagēna ražošanu, kas padara ādu tvirtāku un elastīgāku.

C vitamīnam ir koriģējoša iedarbība pret tumšiem plankumiem uz sejas. Tas palīdz izlīdzināt ādas pigmentāciju un samazināt tumšo plankumu izmērus un intensitāti.

C vitamīna iedarbība pret tumšiem plankumiem ir balstīta uz diviem galvenajiem mehānismiem:

 • C vitamīns palīdz aizsargāt melanīna šūnas no bojājumiem, ko izraisa brīvie radikāļi. Melanīns ir pigments, kas piešķir ādai krāsu. Kad melanīna šūnas ir bojātas, tās var ražot pārāk daudz melanīna, kas var izraisīt tumšu plankumu veidošanos
 • C vitamīns palīdz stimulēt melanīna šūnu atjaunošanos. Jo ātrāk melanīna šūnas atjaunojas, jo mazāk laika ir brīvo radikāļu bojājumiem, un jo mazāk melanīna šūnas var ražot pārāk daudz melanīna.

C vitamīna iedarbība pret tumšiem plankumiem ir pierādīta vairākos pētījumos. Viens pētījums, kas publicēts žurnālā “Journal of the American Academy of Dermatology”, parādīja, ka C vitamīna lietošana palīdz samazināt tumšo plankumu izmēru un intensitāti par 20-30%.

C vitamīnu var lietot gan iekšķīgi, gan ārēji. Iekšķīgi lietojot C vitamīnu, tas uzsūcas asinsritē un nonāk ādā. Ārēji lietojot C vitamīnu, tas iekļūst ādā caur epidermu.

Iekšķīgi lietojams C vitamīns ir pieejams kapsulās, tabletēs un šķidrā formā. Ārēji lietojams C vitamīns ir pieejams krēmu, serumu un lokāli lietojamu želeju veidā.

Ja vēlaties izmantot C vitamīnu, lai ārstētu tumšus plankumus uz sejas, ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu produktu ar augstu C vitamīna saturu.

Jauna pieeja tumšo plankumu novēršanai

C vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas ir plaši pierādīts, ka tas palīdz samazināt tumšos plankumus. Tomēr tas ir arī ļoti trausls vitamīns, kas ātri sadalās saskaroties ar ūdeni, gaismu un skābekli. Tāpēc to ir ļoti grūti iekļaut kosmētisko produktu formulās.

Mūsu speciālistiem ir izdevies stabilizēt un kontrolēt C vitamīnu novatoriskā pretplankumu formulā. Augsti koncentrēts Intensive C² vitamīna serums ir pirmais serums pasaulē, kas satur 15% stabilizētu C vitamīnu.

Intensive C² vitamīna serums ir efektīvs, jo tas:

 • Aizsargā melanīna šūnas no bojājumiem, ko izraisa brīvie radikāļi.
 • Stimulē melanīna šūnu atjaunošanos.
 • Palīdz samazināt melanīna ražošanu.
 • Šie mehānismi palīdz izlīdzināt ādas pigmentāciju un samazināt tumšo plankumu izmēru un intensitāti.

Pigmentācijas plankumi ir izplatīta ādas problēma, kas var būt gan estētisks, gan medicīnisks traucējums. Lai efektīvi cīnītos ar šo problēmu, ir svarīgi izmantot produktus, kas satur aktīvās sastāvdaļas, kuru efektivitāte ir zinātniski pierādīta.

Institut Esthederm ir izstrādājis serumu, kas satur unikālu aktīvo sastāvdaļu kombināciju, kas ļauj tam nodrošināt dubultu efektivitāti pret pigmentācijas plankumiem.

Šis serums satur divas C vitamīna formas:

 • Stabilizētais C vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas palīdz aizsargāt ādas šūnas no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības. Tas arī palīdz stimulēt kolagēna ražošanu ādā, kas padara ādu tvirtāku un elastīgāku.
 • Aktīvais C vitamīns ir spēcīgs pigmentācijas korekcijas līdzeklis. Tas palīdz samazināt melanīna ražošanu, kas ir pigments, kas piešķir ādai krāsu.

Šīs divas aktīvās sastāvdaļas darbojas kopā, lai cīnītos ar pigmentācijas plankumu cēloņiem un palīdzētu atjaunot ādas dabisko mirdzumu.

Intensīvais C² vitamīna serums ir piemērots visiem ādas tipiem un var tikt lietots gan vasarā, gan ziemā. Tas ir lielisks veids, kā palīdzēt novērst pigmentācijas plankumu veidošanos un uzturēt ādas veselību.

Trīs aktīvās sastāvdaļas, kas darbojas kopā, lai uzlabotu ādas izskatu un veselību

Intensīvais C² vitamīna serums ir unikāls produkts, kas satur trīs aktīvās sastāvdaļas, kas darbojas kopā, lai uzlabotu ādas izskatu un veselību.

 • Tīrs C vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas palīdz aizsargāt ādas šūnas no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības. Tas arī palīdz stimulēt kolagēna ražošanu, kas padara ādu tvirtāku un elastīgāku.
 • Provitamīns C ir stabilākā C vitamīna forma, kas pakāpeniski izdalās epidermā. Tas palīdz samazināt melanīna ražošanu, kas ir pigments, kas piešķir ādai krāsu.
 • Esthederm Cellular Water ir biomimētisks ūdens, kurš līdzinās ādas ūdens sastāvam. Tas palīdz serumam viegli iesūkties ādā un nodrošināt efektīvu galveno sastāvdaļu uzsūkšanos.

Šīs trīs aktīvās sastāvdaļas darbojas kopā, lai:

 • Novērstu tumšos plankumus un izlīdzinātu ādas toni;
 • Stimulētu kolagēna ražošanu, lai padarītu ādu tvirtāku un elastīgāku;
 • Palīdzētu aizsargāt ādu no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības;

Intensīvais C² vitamīna serums ir piemērots visiem ādas tipiem un var tikt lietots gan vasarā, gan ziemā. Tas ir lielisks veids, kā palīdzēt uzturēt ādas veselību un izskatu.

Intensīvais C² vitamīna serums ir jauns produkts, kas satur 100% svaigu un tīru C vitamīna formulu. Tas ir iespējams, pateicoties unikālai dubultā nodalījumu pudelei, kas saglabā formulas tīrību un svaigumu līdz pirmajai lietošanas reizei.

Pirms pirmās lietošanas reizes tīrais C vitamīns tiek sajaukts ar provitamīnu C. Tas nodrošina, ka āda saņem maksimālu labumu no seruma pirmajās 14 dienās.

Lai aktivizētu serumu, veiciet šādas darbības:

 1. Noņemiet aizsargfoliju pudelītes apakšā.
 2. Piespiediet 2x  spiedpogu pudeles apakšā, lai atbrīvotu C vitamīna pulveri.
 3. Sakratiet pudelīti – 15 sekundes, lai iegūtu viendabīgu līdzekli.
 4. Lai lietotu serumu, nospiediet iepakojuma apakšā pogu.

Jauna ādas kopšanas rutīna tumšo plankumu mazināšanai

Ja jūsu sejas krāsa ir nelīdzena, ar pigmentācijas plankumiem, vai arī tā ir zaudējusi mirdzumu, ir svarīgi pielāgot savu ādas kopšanas rutīnu. Dermatoloģiskas procedūras var būt efektīvas, taču tās var būt arī agresīvas ādai.

Intensīvais C² vitamīna serums ir piemērots visiem ādas tipiem un var tikt lietots gan vasarā, gan ziemā. To var izmantot kā vienu pašu vai kā papildinājumu estētiskām procedūrām.

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, Intensive C² vitamīna serumu jālieto katru dienu, no rīta un vakarā. To var uzklāt tieši pirms C vitamīna gela krēma.

Intensīvais C² serums un C vitamīna gela krēms ir efektīvs duets, kas palīdz novērst tumšos plankumus un izlīdzināt ādas toni.

Lietošanas instrukcija:

 1. No rīta un vakarā uz attīrītas un sausas ādas uzklājiet Intensive C² serumu.
 2. Ar apļveida kustībām uzklājiet serumu uz visas sejas.
 3. Pēc tam uzklājiet C vitamīna gela krēmu.
 4. Uzklājiet krēmu uz sejas un kakla zonas.

Mūsu ieteikums:

Lai iegūtu vislabākos rezultātus, Intensive C² serumu un C vitamīna gela krēmu lietojiet katru dienu, no rīta un vakarā.

Pierādīta efektivitāte

Intensive C² serums efektīvi mazina tumšos plankumus, uzlabo mirdzumu un padara ādu gludāku.

Pēc 14 dienu lietošanas āda ir manāmi skaistāka, un vairāk nekā 9 no 10 sievietēm uzskata, ka tā ir uzlabojusies. Pētījumā respondenti ziņoja par šādiem rezultātiem:

 • Tumšo plankumu samazināšanās par 96%
 • Mirdzošāks un vienmērīgāks ādas tonis par 97%
 • Gludāka āda par 100%

Pēc 6 lietošanas nedēļām dermatoloģiskajā kontrolē veiktie testi atklāja sekojošo:

 • Tumšo plankumu intensitāte tiek samazināta par 45%
 • Ādas mirdzums palielinās par 44%
 • Vārnu kājiņas ir izlīdzinātas par 48%

Šie rezultāti liecina, ka Intensive C² serums ir efektīvs līdzeklis, kas palīdz uzlabot ādas izskatu, samazinot tumšos plankumus, uzlabojot ādas mirdzumu un padarot ādu daudz gludāku.

*Atsauces:
*Klīniskā pārbaude veikta 30 sievietēm vecumā no 31 līdz 65 gadiem, 2. un 3. fototips, visiem ādas tipiem, 100% jutīgai ādai, ar blāviem un nevienmērīgiem ādas toņiem, hiperpigmentāciju un smalkām krunciņām.
**Lietošanas tests, 30 brīvprātīgie ar plankumiem un nevienmērīgu ādas toni, % apmierināts pēc 14 dienu lietošanas ar 2 lietošanas reizēm dienā.

Intensive C² serums

39 www.myskin.lv
 • izlīdzināts sejas toni
 • Samazināts pigmentu daudzums
 • Gludāka sejas āda
jaunums

Intensive C vitamīna krēms

76 www.myskin.lv
 • Samazināti pigmentācijas plankumi
 • uzlabota ādas kvalitāte
 • Atjaunots tvirtums un izlīdzināta ādu
lieto kopā

Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
lvLV
ru_RURU lvLV