Menu
Celluma pro

Jaunums salonā – CELLUMA PRO intensīvās gaismas terapija

CELLUMA PRO intensīvās gaismas ierīce ārstē akni, iedarbojas uz grumbām, aizkavē novecošanās procesa izpausmes, mazina sāpes un veicina dzīšanas procesus. Ierīces forma ideāli piemērota pielietošanai virs sejas, kā arī viegli transformējama un pielietojama citās ķermeņa daļās- spranda, plecs, potīte, vai pēc nepieciešamības.

Pret ādas novecošanos

CELLUMA PRO intensīvās gaismas ierīce efektīvi iedarbojas uz grumbām un krunciņām, acīmredzami mazinot to dziļumu, un vispārēji aizkavē novecošanās procesa izpausmes:

• tiek stimulēta kolagēna sintēze, stimulējot fibroblastus;
• notiek jaunu šūnu ģenerēšana, lai aizstātu vecās šūnas (mitoze);
• šūnu nāves (apoptozes) samazināšana un profilakse;
• neiroģenēze (jauni neironi);
• jaunu kapilāru attīstība (angioģenēze);
• tiek stimulēta ādas apasiņošana;
• uzlabota slāpekļa oksīda izstrāde.

Aknes ārstēšanai

Savukārt, mainot gaismas viļņa garumu un izmantojot zilo un sarkano LED gaismas terapijas režīmu, ļoti iedarbīgi tiek ārstēta akne. 

Ar klīniski pierādītu gaismas viļņu garumu cilvēka audos tiek izraisīts pilnīgi dabisks efekts, kas iznīcina pūtītes izraisošās baktērijas, mazina iekaisumu un uzlabojo ādas toni, tekstūru. Rētu, iekaisumu samazināšanās un vispārējs ādas izskata uzlabojums bieži tiek novērots jau dažu nedēļu laikā.

Sāpju mazināšanai, dzīšanas procesa veicināšanai

Ir klīniski pierādīts, ka gaismas terapija sniedz terapeitiskus ieguvumus no hronisku sāpju mazināšanas līdz uzlabotai slodzes panesamībai daudzos medicīniskos lietojumos, iekļūstot dziļi  ādas virsmā, lai uzlabotu veselību šūnu līmenī. Infrasarkanās gaismas terapija nodrošina bojātām šūnām papildu enerģiju, lai paātrinātu bojāto audu šūnu dabisko atjaunošanos, veicinātu šūnu veidošanos un atjaunotu homeostāzi organismā. Tāpēc CELLUMA PRO ierīci var efektīvi izmantot vispārēju sāpju mazināšanai, ieskaitot muskuļu, locītavu un artrītu sāpes.

Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
lvLV
ru_RURU lvLV