Menu
excellage-serum-new

Ieskats Excellage līnijas radīšanas aizkulisēs – intervija ar IE zinātnisko direktori

Excellage produktu līnija – vārds ekspertam

Jūsu ieskatam piedāvājam interviju ar Institut Esthederm zinātnisko direktori Aurelie Guyoux.

Kā radās jaunais EXCELLAGE produktu klāsts?

Jaunajā EXCELLAGE produktu klāstā „Institut Esthederm” vēlējās apvienot modernās tehnoloģijas ar pilnīgu juteklisku pievilcību. Darbā, protams, iesaistījās ādas kopšanas eksperti, bet – kas vēl svarīgāk – arī sievietes, tādas sievietes, kuras vēlējās iegūt dabisku, noturīgu skaistumu un tvirtu, barotu un mirdzošu ādu. Izvirzītais mērķis bija gluži vienkārši padarīt ikvienu vecumu par visskaistāko vecumu.

EXCELLAGE produktu tapšanā iesaistītā zinātne koncentrējās uz ādas šūnu komunikācijas pamatprincipiem, jo āda ir būtiski svarīga ķermeņa daļa, kas ir nepārtrauktā saskarē ar apkārtējo vidi. Bet arī pašā ādā notiek komunikācija starp dažādiem audiem – epidermu, dermu, hipodermu –, kā arī šūnām. Komunikācijai ir būtiska nozīme ādas veselības uzturēšanā.

Āda satur koneksīnus – ārkārtīgi svarīgus proteīnus; tie nodrošina nevainojamu starpšūnu komunikāciju. Diemžēl ar laiku koneksīnu skaits samazinās. Līdz ar to samazinās arī ādas blīvums, tā vairs nav tik labi barota un starojoša, un tai piemīt tendence priekšlaicīgi novecot.

EXCELLAGE ādas kopšanas līdzekļi un to īpašās uzklāšanas metodes ādai laika gaitā sniedz ilgnoturīgu kopšanu. Tie ne vien nodrošina ilgstošu hidratāciju un ādas reģenerāciju un pastiprina tās starojumu, bet arī atjauno starpšūnu komunikāciju.

Kā EXCELLAGE produkti atjauno šūnu komunikāciju?

Visi jaunā EXCELLAGE klāsta ādas kopšanas produkti satur inovatīvu aktīvo vielu – gudro polisaharīdu. Šī aktīvā sastāvdaļa spēj atjaunot starpšūnu komunikāciju. Tā iedarbojas tieši uz koneksīniem – proteīniem, kam ir tik būtiska nozīme starpšūnu komunikācijā un kuru skaits novecojot, diemžēl, samazinās. Šī aktīvā viela ādai atjauno tādu pašu starpšūnu komunikācijas spēju, kāda tai piemita jaunībā.

Kādu labumu ādai dod serums un krēms?

EXCELLAGE serums veicina starpšūnu komunikāciju, bet tas arī īpaši iedarbojas uz ādas starojumu. Seruma sastāvā ir augu izcelsmes biopolimērs, kas iedarbojas uz ādas virskārtu, izlīdzinot tās mikroreljefu un sekmējot gaismas atstarošanu.

EXCELLAGE krēms veicina starpšūnu komunikāciju, bet tam ir arī īpaši barojoša iedarbība. Krēma sastāvā ir kamēliju eļļa, kas bagātīgi satur Omega-9 un tūlītēji baro ādu. Tajā ietilpst arī PP vitamīns, kas palīdz ādai reģenerēt lipīdus, tā nodrošinot ilgstošu barojošu iedarbību. Efektivitātes pārbaudē 90% sieviešu apliecināja, ka viņu āda ir intensīvi un ilgnoturīgi barota.

Kādu labumu ādai dod krēms acu zonai?

Gluži tāpat kā visi EXCELLAGE klāsta produkti, acu zonas kopšanas līdzeklis sekmē starpšūnu komunikāciju, bet tas īpaši iedarbojas arī uz tumšajiem lokiem zem acīm un pietūkumu ap tām. Tas ir iespējams, pateicoties trim aktīvajām vielām, kam piemīt attīrošas un stimulējošas īpašības. Krēmam ir aplikators, kas nodrošina svaiguma efektu, kā arī īpaša uzklāšanas metode, kas veicina iedarbību jutīgajā acu zonā. Lai novērtētu līdzekļa iedarbīgumu, tika veikta efektivitātes pārbaude, kurā iesaistījās gan produkta lietotājas, gan arī viņu draugi un ģimenes locekļi. Visi sieviešu draugi un ģimenes locekļi novēroja uzlabojumus acu zonas ādā, atzīstot, ka tā izskatās atpūtusies. Samazinājās tumšie loki zem acīm un pietūkums ap tām, kā arī „vārnu kājiņas”

Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
lvLV
ru_RURU lvLV