Menu
92585-wolnkhk5rp-whr

4 SOĻU SKAISTUMKOPŠANAS RITUĀLS ĀDAS VESELĪBAI UN JAUNĪBAI

Sievietei jājūtas skaistai savā ādā jebkurā vecumā. Šo brīnišķīgo sajūtu ikdienā palīdz veicināt rūpes par sevi ar tādām skaistumkopšanas rutīnām, kas apvieno efektivitāti un labsajūtu. 

Institut Esthederm, balstoties uz labāko skaistumkopšanas profesionāļu dermatoloģiskajām zināšanām, izstrādājuši četru soļu mājās veicamu skaistumkopšanus rituālu, kas rūpētos par dabisku ādas skaistumu, veselību un jauneklīgumu.

1. Profesionāla ādas sagatavošana un dziļa tīrīšana

Osmoclean Maigs poru dziļās tīrīšanas līdzeklis + Attīrošā lobošā maska

Duets, kas dziļi attīra un sagatavo ādu turpmākiem kopšanas līdzekļiem. Izmantojiet nelielu Osmoclean Maigā poru dziļās tīrīšanas līdzekļa daudzumu un vienmērīgi uzklājiet pa visu seju, izmantojot ātras apļveida masāžas kustības un vieglu spiedienu, līdz krēms sabiezē un kļūst balts. Noskalojiet, nosusiniet.

Pēc tam uzklājiet Osmoclean Attīrošo lobošo masku biezā slānī, lai likvidētu atmirušās šūnas un netīrumus. Ļaujiet iedarboties 3 līdz 5 minūtes, pēc tam, ar pirkstu galiem rullējot, uzmanīgi to notīriet. Āda jutīsies svaiga un mirdzoša, gatava tālākiem kopšanas soļiem.

2. Kopšana un aktivizēšana

Celulārā ūdens izsmidzinātājs ar hialuronskābi

Bagāts ar antioksidantiem, Tas mitrina un nomierina ādu. Uzsmidziniet uz tikko attīrītas ādas, pirms seruma vai krēma uzklāšanas, kā arī droši palutiniet ādu ar veldzējošo izsmidzināmo migliņu dienas gaitā neierobežotā daudzumā virs grima.  

3. Kopšana un novecošanās aizkavēšana

Age Proteom™ Šūnu ilgmūžības serums

Šis spēcīgais serums atjauno un aizsargā ādas proteomu, garantējot tās šūnu ilgmūžību. Rezultāti jaunākai, mirdzošākai ādai jau pēc 28 dienām. Iepildiet 5 pilienus plaukstā un vispirms uzklājiet virs uzacu kaula, atverot skatienu uz pieres pusi, pēc tam maigi iemasējiet sejas kontūras, lai tās nostiprinātu, un pabeidziet ar kaklu.

4. Kopšana un ādas vajadzību apmierināšana

Lift & Repair Absolūti izlīdzinošs krēms vai Excellage krēms

Noslēdzošais solis – uzklāt uz sejas, kakla un dekoltē zonas mitrinošu krēmu, kas bagātīgi atbalstīs ādas vajadzības. Lift & Repair Absolūti izlīdzinošajam krēmam ir savelkošs, nostiprinošs un izlīdzinošs efekts, savukārt Excellage krēms iedarbojas uz blīvuma, mirdzuma un komforta atjaunošanu nobriedušai ādai. 


Dalies ar Šo Rakstu!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
lvLV
ru_RURU lvLV