Produkti - Institut Esthederm Latvija


UV PROTECT – YOUTH PROTECTOR CARE
Aizsargfluīds jaunības saglabāšanai

UV PROTECT SPF 50+ / PA +++ (UVA=22,3) Ikdienas kopšana jaunības saglabāšanai ar augstu UVA un UVB staru aizsardzību. Fluīds ar vieglu un matējošu tekstūru. 100% minerālie aizsargfiltri – ideāls ādai, kas ir alerģiska pret organiskajiem filtriem, pēc estētiskajām vai kosmētiskajām procedūrām (pīlings, lāzers, u.c.), kad nepieciešama ļoti augsta aizsardzība pret sauli.

IEDARBĪBA:
Ekskluzīva trīskārša šūnu aizsardzība - GLOBAL CELLULAR PROTECTION:
  • Novērš fotonovecošanos un pigmentācijas plankumu veidošanos, neitralizējot brīvos radikāļus un aizsargājot šūnu DNS.
  • Cīnās pret kolagēna sairšanas faktoriem, tādējādi novēršot tvirtuma zudumu un grumbu parādīšanos.
  • Aizsargā un uzlabo ādas dabīgo pašaizsardzību pret sauli.
Ilgstoši nomierina: Pure Defense komplekss, minerālo aizsargfiltru optimizēta kombinācija nodrošina vienlaikus teicamu panesību un ļoti augstu aizsardzību pret UVA stariem, kas izraisa fotonovecošanos. Cinks veicina novājinātas ādas atjaunošanos, kas ir īpaši aktuāli pēc estētiskajām procedūrām.

REZULTĀTI:
Ādai tiek nodrošināta augsta aizsardzība pret UV staru kaitīgo iedarbību un fotonovecošanos. Tā saņem saules gaismas pozitīvos efektus un ilgāk saglabā jaunību.

LIETOŠANA:
PIRMS LIETOŠANAS – SAKRATĪT!
Pēdējais solis ādas ikdienas kopšanā. Aizsargfluīdu klāj pēc Institut Esthederm krēma uz sejas, kakla un dekoltē, izvairoties no acu zonas. Virs tā var perfekti uzklāt dekoratīvo kosmētiku. Ilgstoši uzturoties saulē, dienas laikā aizsargfluīds jāuzklāj atkārtoti.


Realizācija Tup un Turies