Produkti - Institut Esthederm Latvija
UV PROTECT – YOUTH PROTECTOR CARE
Aizsargfluīds jaunības saglabāšanai

UV PROTECT SPF 50+ / PA +++ (UVA=22,3) Ikdienas kopšana jaunības saglabāšanai ar augstu UVA un UVB staru aizsardzību. Fluīds ar vieglu un matējošu tekstūru. 100% minerālie aizsargfiltri – ideāls ādai, kas ir alerģiska pret organiskajiem filtriem, pēc estētiskajām vai kosmētiskajām procedūrām (pīlings, lāzers, u.c.), kad nepieciešama ļoti augsta aizsardzība pret sauli.

IEDARBĪBA:
Ekskluzīva trīskārša šūnu aizsardzība - GLOBAL CELLULAR PROTECTION:
 • Novērš fotonovecošanos un pigmentācijas plankumu veidošanos, neitralizējot brīvos radikāļus un aizsargājot šūnu DNS.
 • Cīnās pret kolagēna sairšanas faktoriem, tādējādi novēršot tvirtuma zudumu un grumbu parādīšanos.
 • Aizsargā un uzlabo ādas dabīgo pašaizsardzību pret sauli.
Ilgstoši nomierina: Pure Defense komplekss, minerālo aizsargfiltru optimizēta kombinācija nodrošina vienlaikus teicamu panesību un ļoti augstu aizsardzību pret UVA stariem, kas izraisa fotonovecošanos. Cinks veicina novājinātas ādas atjaunošanos, kas ir īpaši aktuāli pēc estētiskajām procedūrām.

REZULTĀTI:
Ādai tiek nodrošināta augsta aizsardzība pret UV staru kaitīgo iedarbību un fotonovecošanos. Tā saņem saules gaismas pozitīvos efektus un ilgāk saglabā jaunību.

LIETOŠANA:
PIRMS LIETOŠANAS – SAKRATĪT!
Pēdējais solis ādas ikdienas kopšanā. Aizsargfluīdu klāj pēc Institut Esthederm krēma uz sejas, kakla un dekoltē, izvairoties no acu zonas. Virs tā var perfekti uzklāt dekoratīvo kosmētiku. Ilgstoši uzturoties saulē, dienas laikā aizsargfluīds jāuzklāj atkārtoti.
PROTECTIVE CARE
City Cream - Global Day Care

Aizsargājošs dienas krēms

Aizsargājošs dienas krēms, kas darbojas kā bioloģisks vairogs. Nodrošina optimālu ādas aizsardzību pret UV stariem, apkārtējās vides piesārņojumu (izplūdes gāzes, smagie metāli, cigarešu dūmi, u.c.) un brīvajiem radikāļiem, kas izraisa priekšlaicīgu novecošanos. Ideāls ikdienas sabiedrotais pilsētā dzīvojošām sievietēm, kuru āda ir īpaši pakļauta kaitīgiem ārējās vides agresoriem.
 • Stiprina ādas bioloģisko aizsardzību pret ārējās vides iedarbību.
 • Veicina šūnu dabisko pašaizsardzību pret saules kaitīgo ietekmi (UV inCELLIUM patents).
 • Aizsargā ādu no kaitīgajiem UVA un UVB stariem (titāna minerālfiltrs).
 • Nodrošina ādas līdzsvaru un komfortu visas dienas garumā.
 • Āda atgūst veselīgu mirdzumu un saglabā jaunību.
 • Satur celulāro (šūnu) ūdeni, kas sniedz šūnām enerģiju, dabīgi stimulē to aktivitāti un uzlabo produkta iedarbīgumu.
  Lietošana:
  Uzklāt uz attīrītas, sausas sejas un kakla ādas no rīta. Lietot vienu pašu vai pēc Celulārā koncentrāta. Var kombinēt arī ar citiem ādas kopšanas produktiem. Lieliska bāze dekoratīvajai kosmētikai.