Procedūras - Institut Esthederm Latvija
PROCEDŪRAS

Institut Esthederm piedāvā īpašu ādas kopšanu, kas dabīgi saglabā ādas jaunības potenciālu, respektējot to kā unikālu ekosistēmu. Institut Esthederm skaistumkopšanas procedūras, pirmkārt, balstās uz produktu sastāviem ar zinātniski pierādītu iedarbību. To efektivitāti garantē Institut Esthederm profesionālās zināšanas par ādā dabiski noritošajiem procesiem. Kombinācijā ar mūsu ekskluzīvajām manuālajām procedūrām, tiek panākts tūlītējs un ilgnoturīgs rezultāts.
OKSIPĪLINGA PROCEDŪRA

Oksipīlinga procedūras rezultāts ir dabiski atjaunota āda. Procedūra sniedz ātru risinājumu dziļu un smalku grumbu, ādas tvirtuma un mirdzuma zuduma, neregulāras ādas tekstūras un hiperpigmentācijas gadījumā.

Apraksts
DETOX PROCEDŪRA

Dažādās sezonās mūsu ķermeņa un ādas vajadzības ir atšķirīgas. Tāpēc Institut Esthederm piedāvā unikālas sezonālās procedūras, kas pielāgotas ādas īpašajām vajadzībām dažādos gadalaikos.

Īpašā pavasara/vasaras sezonas procedūra - atvēsinoša putu maska DETOX.
Rekomendējam: no aprīļa līdz septembrim.
Procedūras ilgums – 50 min.

ĀDA PAVASARĪ:
Pavasaris ir dabas atmodas, plaukšanas un ziedēšanas laiks. Arī mūsu organisms šajā periodā tiek izskalots un attīrīts. Šis ir periods, kad ādā var atklāties nepilnības - pārmērīgs jutīgums, taukainība, elasības trūkums, blāvs sejas tonis un citas. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvadīt no ādas ziemas laikā uzkrājušos toksīnus, atjaunot ādas līdzsvaru un sagatavot to vasaras atnākšanai.

ĀDAS VAJADZĪBAS:
Detoksikācija, reģenerācija, dziedēšana: ziemas periodā novājinātai ādai trūkst enerģijas un dzīvīguma, tā var būt arī nogurusi un zaudējusi tvirtumu tajā uzkrājušos toksīnu dēļ.
Adaptācija un aktivizācija: ādas dabisko aizsargspēju stimulācija, gatavojoties vasarai un pakāpeniski pieaugošajai saules agresīvajai iedarbībai.
Līdzsvara atjaunošana: saudzīga ādas dabiskā līdzsvara atjaunošana katras sezonas maiņas laikā (ziemas, pavasara un vasaras beigās).

REZULTĀTS:
Enerģijas atjaunošana, vielmaiņas un sejas toņa uzlabošana, noguruma pazīmju novēršana, tvirtums, mirdzums, vitalitāte.

COCOON PROCEDŪRA

Dažādās sezonās mūsu ķermeņa un ādas vajadzības ir atšķirīgas. Tāpēc Institut Esthederm piedāvā unikālas sezonālās procedūras, kas pielāgotas ādas īpašajām vajadzībām dažādos gadalaikos.

Īpašā rudens/ziemas sezonas procedūra – COCOON sildoša barojošā maska.
Rekomendējam: no oktobra līdz martam.
Procedūras ilgums – 50 min.

Jaunākās paaudzes sildoša barojošā un nomierinošā maska tiek uzklāta karsta. Tā dabiski pielāgojas ādas temperatūrai un saglabā siltumu līdzīgi kokonam.
Maska ir ideāli piemērota ādas vajadzībām rudens/ziemas sezonā: nepieciešamībai pabarot un reģenerēt ādu, lai kompensētu tās lēnāko apūdeņošanu (izmaiņas mikrocirkulācijā), un labsajūtas nepieciešamībai, lai atjaunotu novājināto aizsargfunkciju.
COCOON maskas sastāvā ir kaviārs, kas satur visas nepieciešamās aktīvās vielas (to skaitā vitelīnu), lai saglabātu jauneklīgu ādas izskatu, veicinot kolagēna ražošanu un audu reģenerāciju.

ĀDA ZIEMĀ:
Ziemā āda ir bieži pakļauta ekstremāliem klimatiskiem apstākļiem: aukstums, vēji, sniegs, centrālā apkure, ko vēl pastiprina saules gaismas trūkums.
Organisms darbojas enerģijas taupīšanas režīmā, savukārt mikrocirkulācija ādā palēninās par labu dzīvībai svarīgiem orgāniem.
Āda kļūst sausa, atklājot jutīgumu un vājumu.

ĀDAS VAJADZĪBAS:
Barošana: ādas lipīdu zudums un izmaiņas ādas aizsargbarjeras funkcijā.
Nostiprināšana: ādas pastiprinātā jutība pret ikdienas agresīvajiem faktoriem.
Saglabāšana: mazāks kopējais enerģijas līmenis šūnās un toksīnu uzkrāšanās.

REZULTĀTS:
COCOON procedūra dziedinās, baros un atdzīvinās ādu, palielinās tās aizsargspējas un ļaus atgūt labsajūtu, enerģiju un mirdzumu.

Apraksts
ABSOLUTE REPAIR PROCEDŪRA

Tiek atjaunota bojāta āda, tā atgūst savi tonusu un tvirtumu. Kolagēna un elastīna šķiedras tiek tūlītēji atjaunotas, stiprinātas un rezultātā āda ir atgūts tās blīvums, tā ir daudz tonizētāka un jauneklīgāka.

Apraksts
DERMO ESTĒTISKĀS EKSPERTA PROCEDŪRAS
Četras intensīvas, dažādas ādas kopšanas procedūras, kas paredzētas dažādiem akūtas ādas disfunkciju gadījumiem – ar hialuronskābi, porpolisu, spirulīnu vai vitamīnu E. Papildu katras procedūras specifiskajai iedarbībai, visu procedūru iegūtie rezultāti ir:
- tiek panākts dziedējošs ādas kopjošais efekts,
- āda elpo,
- tiek paaugstināts tās tonuss.
INTENSĪVA HIALURONSKĀBES PROCEDŪRA
IZTEIKTI DEHIDRĒTAI ĀDAI
Unikāls Hialuronskābes komplekss, kas spēj iekļūt dziļi ādā un piesātināt to ar mitrumu, paaugstinot audu blīvumu. Āda ir intensīvi mitrināta, mirdzoša un elastīga. Rieviņas un grumbas ir izlīdzinātas un piepildītas.
INTENSĪVA PROPOLISA PROCEDŪRA
UZ PIŅNU VEIDOŠANOS TENDĒTAI ĀDAI
Atveseļo ādu, nomierina to, novērš iekaisumu procesus un piepilda ādu ar enerģiju. Sejas tonis ir gaišāks un veselīgāks. Āda ir veselīgāka un attīrīta pateicoties Propolisa aktīvajai iedarbībai.
INTENSĪVA VITAMĪNA E PROCEDŪRA
HIPER-JUTĪGAI UN KAIRINĀTAI ĀDAI
Sniedz nekavējošu risinājumu ļoti pastiprinātas ādas jutības gadījumā. E vitamīns mazina iekaisuma simptomus: apsārtumu, kairinājumu, pietūkumu, sāpes. Āda ir labāk aizsargāta, lai spētu efektīvi cīnīties pret agresīviem faktoriem, kuri izraisa priekšlaicīgu ādas novecošanos.
INTENSĪVA SPIRULĪNA PROCEDŪRA
ATJAUNOŠANA NOGURUŠAI ĀDAI
Tūlītējs risinājums nogurušai, dzīvīguma enerģiju zaudējušai ādai. Tiek panākta dziļa atjaunošana un ādas audu nostiprināšana. Veicina ādas bioloģiskās funkcijas un aktivizē metabolismu. Āda ir daudz elastīgāka un mirdz no veselības.
WHITE PROCEDŪRA

Ādas aprūpe jaunības saglabāšanai, mērķēta iedarbība uz pigmentācijas plankumiem un novecošanās pazīmēm. Vienmērīgāks ādas tonis un tvirtāka āda.
CYCLO PROCEDŪRA

CYCLO procedūras rezultāts ir jaunības starojums nobriedušai ādai. CYCLO procedūra sniedz visaptverošu ādas jaunības efektu – āda ir blīvāka, gludāka, tonizēta un elastīga. Ir nekavējošs skaistuma efekts: ādas mirdzums, botoksa efekts un liels komforts.

Apraksts
ESTHELIFT PROCEDŪRA

ESTHELIFT procedūras rezultāts dabisks liftinga efekts, ko iedvesmojušas fizioterapijas metodes un estētiskās procedūras. Āda ir stingrāka, grumbas ir izlīdzinātas, sejas apjoms ir uzmodelēts no jauna, un sejas kontūras ir atjaunotas.