Institut Esthederm Latvija

Zibenspiedāvājums - dāvinām Retinola eļļu - efektīvāko pretgrumbu līdzekli!

retinol_serums_krems.jpgSteidzam ziņot par īpaši izdevīgu zibenspiedāvājumu mūsu uzticīgajām lasītājām. Tikai Institut Esthederm salonā  Berga Bazārā, pērkot Retinola krēmu, dāvanā saņemsiet Retinola eļļas serumu.

Retinola eļļas serums

Retinolu uzskata par visefektīvāko pretgrumbu molekulu. Institut Esthederm zinātniskajās laboratorijās ir iegūta stabila tā aktīvākā forma seruma veidā: tīrs retinols. Retinola molekulas tiek nekavējoties atbrīvotas ādā un iedarbojas ātri, kas rada intensīvu pretnovecošanās efektu. Iedarbojas uz visām grumbām, arī dziļām, padarot ādu tvirtāku un gludāku. Serumam ir sausas eļļas tekstūra, kas rada maigu, zīdainu sajūtu.
Retinola krēms 

Institut Esthederm zinātniskajās laboratorijās ir izstrādāts stabils retinola prekursors krēma veidā, kas pakāpeniski, nepārtraukti atbrīvojas ādā, nodrošinot ilgtermiņa efektivitāti. Krēms izlīdzina ādas tekstūru, samazina grumbas un uzlabo ādas tonusu. Bagātīga, krēmveida, komfortabla tekstūra, kas atstāj samtainu sajūtu.

Retinola krēms un serums samazina dziļās grumbas - stimulē kolagēna un glikozaminoglikānu (dermas pamata makromolekulas) sintēzi, lai novērstu fotonovecošanās pazīmes.

 

Piedāvājums spēkā tikai Institut Esthederm salonā Berga Bazārā un kamēr prece ir noliktavā. Preču daudzums ir ierobežots!

-- 


Piesakies jaunumiemRealizācija Tup un Turies