Institut Esthederm Latvija

Institut Esthederm Celulārais ūdens plūc laurus Latvijas un pasaules kosmētikas topos

Cel_ud_balvas.pngFrancijas selektīvās kosmētikas zīmols Institut Esthederm Paris 2018.gada sākumā prezentēja jaunu Celulārā ūdens izsmidzinātāju ar hialuronskābi – EAU CELLULAIRE MIST. Jau pavisam drīz pēc parādīšanās tirdzniecības vietās šis izsmidzināmais ādas mitrinātājs iekaroja dāmu un arī kungu sirdis un tā popularitāte auga augumā. Par Institut Esthederm Celulārā ūdens lieliskajām ādu mitrinošajām un kopjošajām īpašībām liecina ne tikai pieaugošais pieprasījums un neskaitāmās atsauksmes no cilvēkiem, kuriem šis līdzeklis kļuvis par neatņemu ikdienas skaistumkopšanas rituāla sastāvdaļu, bet arī saņemtie apbalvojumi no populārāko Latvijas sieviešu žurnālu kosmētikas topiem.


Tā oktobrī par labāko 2018.gada mitrinošo spreju Celulārā ūdens izsmidzinātāju atzina žurnāla Lillit žūrija Lilit Beauty Awards ceremonijā. Par labāko sejas kopšanas līdzekli 2018.gadā Esthederm izsmidzināmo ūdeni atzina arī žurnāla Ieva lasītājas un žūrija.

 

Pērnā gada nogalē arī žurnāla L'Officiel ekspertu žūrija novērtēja šo produktu kā labāko izsmidzināmo sejas ūdeni. Šādu pašu titulu Esthederm Celulārajam ūdenim piešķīra arī žurnāls Santa, janvāra numurā publicējot 2018. gada labākās kosmētikas topu.

Esthederm Celulārais ūdens izpelnījies lietotāju un speciālistu atzinību arī citur pasaulē. Bet savā dzimtenē, Francijā, tas saņēmis kosmētikas nozares Oskaru. Prestižā skaistumkopšanas žurnāla Cosmétique Mag žūrija to novērtējusi kā izcilu ādas mitrinātāju un labāko sejas kopšanas līdzekli 2018.gadā!

 

Jaunā patentētā Celulārā ūdens izsmidzinātāja formula satur mikroelementus, biomimētiskus (bioloģiski saderīgus ar ādu) peptīdus un maza molekulārā svara hialuronskābi. Tā iedarbība pielīdzināma serumam, kas dabīgi uzlabo ādas pašatjaunošanos, aizkavē novecošanās procesus ādā, kā arī būtiski pastiprina pārējo kosmētisko līdzekļu iedarbību. Izsmidzināmais Celulārais ūdens lieliski mitrinās un atsvaidzinās ādu arī tad, ja uzklāts grims, tāpēc to tik ļoti iecienījuši un slavē daudzi skatuves mākslinieki, piemēram, Ģirts Ķesteris, Rēzija Kalniņa, Jana Duļevska, Kristīne Nevarauska, Līga Zeļģe, Olga Rajecka, Kristīne Zadovska, Andris Keišs un vēl un vēl.

 

Aktrise un režisore Rēzija Kalniņa: “Celulāro ūdeni lietoju jau gadiem, un daru to regulāri. Katru rītu un vakaru, uzsmidzinu to pirms kopjošā krēma uzklāšanas, jo tas teicami sagatavo ādu krēma uzklāšanai un palīdz tam labāk iesūkties, kā arī pēc vajadzības dienas laikā turu to pa rokai. Celulārā ūdens izsmidzinātāju esmu iemīļojusi vienkāršās, ātrās un efektīvās lietošanas dēļ. To ir ērti iemest rokassomiņā un uzsmidzināt uz sejas, kad vien ir vajadzība to atsvaidzināt un padzirdīt.”

 

Operdziedātāja Kristīne Zadovska: "Celulārā ūdens sprejs ir mans absolūts favorītprodukts no Esthederm. Mans vīrs aktieris Andris Keišs arī šo produktu ir ļoti iemīļojis, tāpēc mums šis izsmidzināmais ūdens ir ne tikai grimētavās, bet arī mājās. Nemaz nerunājot, cik neaizstājams tas ir ceļojumos, kad lidmašīnās visi sēž vienādiem sarkaniem un sausiem vaigiem."

 

Plašākas atsauksmes par Celulāro ūdeni un citiem Institut Esthederm produktiem: www.esthedermpieredze.lvPiesakies jaunumiemRealizācija Tup un Turies