Institut Esthederm Latvija

Institut Esthederm jaunums: Hialuronskābes acu serums – alternatīva injekcijām


STILL LIFE INTENSIVE HYALURONIC Eye Contour 2018 (1).jpgZīmola Institut Esthederm klientu vidū tik ļoti iecienīto INTENSIVE līnijas Hialuronskābes produktu klāstu papildina jaunums – intensīvas iedarbības Hialuronskābes serums ādai ap acīm. Tas ir inovatīvs produkts - pirmais acu serums ar mitrinoši piepildošu iedarbību asaru rievas mazināšanai, izmantojams kā kosmētiska alternatīva hialuronskābes injekcijām šajā zonā. Turklāt vienlaikus tas arī efektīvi novērš mīmikas grumbiņu veidošanos un mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm.


Hialuronskābes acu seruma radīšanā ir izmantota inovatīva patentu un tehnoloģiju kombinācija: dažādas molekulāras formas hialuronskābe, kas intensīvi mitrina un aizpilda grumbas + aktīvu sastāvdaļu ansamblis, kas efektīvi dzēš noguruma pazīmes + īpašs dārgmetāla aplikators, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju.

 


 

Seruma sastāvā ietvertā dažāda molekulāra svara hialuronskābe spēj izkļūt cauri ādas raga slānim un iedarboties uz epidermas virsējiem slāņiem. Ādā šīs molekulas piesaista ūdeni, sniedzot intensīvi mitrinošu un piepildošu iedarbību, kas ir būtiski svarīga asaru rievas* mazināšanai un sīko mīmikas grumbiņu novēršanai.


Noguruma pazīmju dzēšanai seruma sastāvā iestrādāta kofeīna, karnozīna un ruskogenīna kombinācija, kas stimulē toksīnu izvadīšanu, uzlabo mikrocirkulāciju, novērš pietūkumu, mazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm, kā arī samazina ādas oksidatīvos bojājumus.


Maksimāli efektīvai seruma uzklāšanai acu zonā, iepakojuma tūbiņa aprīkota ar īpašu aplikatoru, kas veidots no dārgmetāla pallādija. Tā inerto un tādējādi drošo īpašību dēļ, šis materiāls tiek plaši izmantots arī medicīnas instrumentu ražošanai. Pallādija aplikātors sniedz patīkamu vēsuma efektu, kas ievērojami uzlabo mikrocirkulāciju, audu elastību un līdz ar to arī ādas tvirtumu.

 


*
Asaru rieva veidojas, izdilstot zemādas tauku slānim zem acs, kas veido vizuāli redzamu iedobi starp degunu un acs iekšējo kaktiņu, kas ar laiku padziļinās un veidojas rieva. Šīs izmaiņas rada nogurušu, nereti slimīgu izskatu. 


Estētiskajā dermatoloģijā asaru rievas novēršanai šodien piedāvā hialuronskābes injekcijas. Institut Esthederm jaunais INTENSIVE Hialuronskābes acu serums ir kosmētiska alternatīva hialuronskābes injekcijām asaru rievas zonā, kā arī var tikt izmantots kā komplimentārs acu zonas kopšanas līdzeklis pēc estētiskajām procedūrām.


Par Institut Esthederm INTENSIVE kolekciju


INTENSIVE kolekcijas produkti paredzēti konkrētu ādas problēmu risināšanai un ādas jaunības saglabāšanai, kad ar ikdienas kopšanas līdzekļiem vairs nepietiek un ir vajadzīga mērķtiecīgāka, ātrāka un intensīvāka iedarbība. INTENSIVE kolekcijā ir izvēlētas spēcīgākās aktīvās vielas optimālā koncentrācijā, lai sasniegtu maksimālu, ātru un ilgnoturīgu rezultātu. Institut Esthederm pētījumos atlasītās aktīvās vielas ir ar dermokosmētikā pierādītu augstāko efektivitāti.


INTENSIVE Hialuronskābes serums acu zonai ir papildinājums klientu iecienītajiem INTENSIVE Hialuronskābes līnijas produktiem - serumam, krēmam un maskai.

 

INTENSIVE Hialuronskābes seruma acu zonai cena Institut Esthederm salonveikalā Berga Bazārā ir 41 EUR.Piesakies jaunumiemRealizācija Tup un Turies