Institut Esthederm Latvija

Esthederm prezentē jauno Celulāro ūdeni ar hialuronskābi


CELLULAR WATER STILL LIFE VISUAL (1).jpgInstitut Esthederm Paris prezentē jaunu Celulārā ūdens izsmidzinātāju ar hialuronskābi – EAU CELLULAIRE MIST. Jaunā patentētā Celulārā ūdens izsmidzinātāja formula satur mikroelementus, biomimētiskus (bioloģiski saderīgus ar ādu) peptīdus un maza molekulārā svara hialuronskābi. Tā iedarbība pielīdzināma serumam, kas dabīgi uzlabo ādas pašatjaunošanos, aizkavē novecošanās procesus ādā, kā arī būtiski pastiprinot pārējo kosmētisko līdzekļu iedarbību. Cena Esthederm salonā Berga Bazārā Marijas ielā 13: 100 ml flakons - 19 EUR, 200 ml flakons - 29 EUR.

 

Jaunā celulārā ūdens efektivitāte slēpjas tieši tā sastāvā esošās mazā svara hialuronskābes molekulās, kas atšķirībā no skaistumkopšanas nozarē tik plaši sastopamās hialuronskābes ar lielu molekulāro svaru, spēj izkļūt cauri ādas raga slānim un iedarboties uz epidermas virsējiem slāņiem. Ādā šīs molekulas piesaista ūdeni, tādejādi palīdzot atjaunot ādas aizsargbarjeru un aizsardzības mehānismus.

 


 

Ūdens ar seruma efektivitāti

Jaunā Institut Esthederm Celulārā ūdens izsmidzinātāja jeb Hidrobūstera galvenie iedarbības virzieni:

MITRINĀTĀJS - sastāvā esošā mazās molekulmasas (20-50 kDa) hialuronskābe, kas ir līdzīga jaunā ādā esošajai hialuronskābei, ir izraudzīta, pateicoties tās augstajai tīrības pakāpei un labvēlīgajai ietekmei uz hialuronskābes sintēzi ādā, tā acumirklī uzlabo ādas mitruma pakāpi un būtiski pastiprina citu lietoto kosmētisko produktu efektivitāti.

ANTIOKSIDANTS - nodrošina īstu bioloģisku aizsardzību pret brīvajiem radikāļiem, kavē ādas novecošanos.

ENERĢIJAS AVOTS - veicina šūnu vielmaiņu, bagātina šūnas ar enerģiju, lai tās varētu nevainojami darboties.

 

Vai visi ūdeņi ir vienādi?

 

Kosmētisko produktu sastāva pamatkomponents ir ūdens. Tas aizņem līdz pat 70% no kosmētikas līdzekļu sastāva. Kosmetoloģijā izmanto 3 veidu ūdeņus:

 

Mineralizēts (termālais) ūdens - tiek izmantots dermatoloģijā un dažādu ādas slimību ārstēšanai. Tas ir dabiski bagāts ar minerālsāļiem un mikroelementiem, tas ādu atsvaidzina un nomierina, taču nenokļūst dziļāk par ādas virsējo raga kārtiņu un nenodrošina ādas šūnu dzīvotspēju veicinošu vidi.

 

Demineralizēts (destilēts) ūdens - plaši izmantots kosmētikā, bet nenodrošina optimālu šūnu vidi.

 

Celulārais (šūnu) ūdens - biomimētisks ūdens – šūnās dabiski esošā ūdens līdzinieks, kas rada ideālu mikrovidividi ādas šūnām, pastiprina to enerģētisko vielmaiņu un nodrošina tās ar neaizstājamiem elementiem, kurus šūnas nespēj pašas saražot. Lai ūdens nonāktu ādā dziļāk par ādas virskārtu, tam jābūt ar tādu pašu sāļu sadalījumu, kāds ir šūnā, un tāds ir celulārais ūdens.

 

Ūdens, kas ir kosmētikas līdzekļa sastāva pamatā nosaka arī to, kā tas piegādās ādas šūnām konkrētās aktīvās vielas, kas ir šai krēmā. Tas uzlabo šūnu enerģētisko vidi un stimulē šūnu aktivitāti. Ar enerģiju bagātināta āda spēj darboties, izmantojot visu savu potenciālu, līdz ar to arī labāk uzņemt ādas kopšanas līdzekli, kā arī aizkavēt novecošanās pazīmju rašanos.

 

Institut Esthederm veiktajos Celulārā ūdens Hidrobūstera lietošanas testos noskaidrots, ka, lietojot Celulārā ūdens izsmidzinātāju ar hialuronskābi, būtiski pastiprinās pārējo kosmētisko līdzekļu iedarbība – tā ir gan efektīvāka, gan arī ilglaicīgāka.

 Piesakies jaunumiemRealizācija Tup un Turies